Příspěvky uživatele - 243.255

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroby brambor, 18.1.2019
Dobry den, mel jsem na bramborech podle obrazku svinutku, brambory maji takovouto vadu jako na obrazku a chci se zeptat, jestli z nich mohu pouzit sadbu, nebo jestli nakazi dalsi hlizy. Diky
Granny Smith, 18.12.2017 Obsahuje fotku
..tak letos jsem se dočkal...  první vlastní GS... poloha Mikulov sklízeno pozdě - polovina listopadu v té době jsou už všchna ostatní jablka v krásné lokalitě Pálavy už dávno "doma"   barevně už se začínaly projevovat žluté... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 1.5.2016
To mám jako zasíťovat celý pozemek? Jste normální. Copak někdo neví jak na ty zatracený včely?
Dílenská příručka Vari DMJ 315 (1433), 16.8.2014
jo tu dilenskou prirucku bych taky rad mel-diky za pripadny tip kde ji sehnat :-)
Jak seřídit spojku u Vari, 16.8.2014
jeste bych mel jeden blby dotaz-jak zjistim typ motoru? jestli 1433, 1438 atd... nejaky stitek, ci cislo nekde? mam jikov, uz s plastovou nadrzi... diky
Otackomer Vari, 16.8.2014
Ahoj vsem, trochu jsem se zhrozil, kdyz jsem zjistil ze vari chce za otackomer cca 1000kc. Trochu sem hledal a nasel sem cinu s dopravou zdarma za 233kc :-) odkaz zde, nebo staci dat vyhledat " tach hour meter" ukazka funkce
Jak seřídit spojku u Vari, 16.8.2014
Dilenskou prirucku bohuzel nemuzu nikde sehnat, mohl bych vas o ni pozadat, popr. o odkaz? Navody k pouziti mam, uvitam kazdy kus dokumentace. Diky! o.reinberk zavinac email.cz.
Třešně nemoc, 17.6.2014
Díky za rychlou odpověď.
Třešně nemoc, 17.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu mám napadené třešně nějakou rzí či skvrnitostí a nevím jak a čím se tato choroba dá léčit. Přikládám foto : Díky předem za rady
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika