Příspěvky uživatele - 50.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestka v klinické smrti?, 12.8.2014
A kolik jste tam te namulcovane travy dal? To by musela byt pekne velka hromada. Uz moc stromy nemulcuji, drzi se pod tim mysi (hrabosi), ale pokud se da 1 nebo i 2 kose od sekacky, tak z toho zadny velky vedro nevznika. J.R.
Nejefektivnějsi sklizeni brambor, 12.8.2014
jaký máte názor na složení hnoje z kravína... u nas se k podestylce pouziva herbicidni slama (Mustnag Forte), takze bohuzel moje brambory nemají právo na označení "BIO". Rovnez davam na jare syntetiku, zejmena siran draselny a horkou sul, nebot... celý příspěvek >
Hořke okurky, 12.8.2014
No nevim, ja mel spis horke konce a jen 2-3 kusy. Pokud mi to neznici plisen, mam i v zari ve skleniku pekne chutne hadovky (zcela nehorke). J.R.
Hořke okurky, 12.8.2014
Nejsem odbornik na okurky, sklenikove hadovky jsou obvykle F1 (takze semena z plodu nepujdou), viz zde. Cena sacku je cca 40Kc, loni jsem si taky vypestoval par ze sacku (Vista F1), ale spis ze zajmu o vec ci nahradu, kdyby mi nejaka... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 12.8.2014
Tim to asi taky bude, jsem na svahu, coz je dobre kvuli osluneni, ale profil dobre zeminy na svahu je maly, pak nasleduje kamenita zemina, popr. skala. Konferenci mam ale vcelku chutnou, zrejme vydarena a odolna odruda. Podminky pro ovocne... celý příspěvek >
Hořke okurky, 12.8.2014
Duvodem byva stres - horko, sucho, resp. nepravidelne zavlazovani. Loni jsem mel asi 2-3 s horkymi konci. Ve vedrech nutno sklenik vetrat. Kupuji roubovane hadovky, u nas se tradicne prodavaji 2 druhy, ''dlouha'' a ''kratka'' - obvykle se mi z... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 11.8.2014
Ja mam repu skoro porad, mozna neni vysazena na nejlepsim stanovisti, mel jsem ji nejdrive na jinem, trochu teplejsim miste, ale tam mi nejak rok, dva po vysadbe uhynula. Mam o cem uvazovat. J.R.
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 11.8.2014
Williamsovu mam v poloze cca 600 m.n.m. - chut nevalna. Hodila by se do teto polohy Santa Maria? J.R.
Margaryta, 11.8.2014
Budu o ni uvazovat. O Clappovu byl zajem rok, dva, pak ji nicily a konzumovaly predevsim vosy a srsne. Prodejce uvadi - doporučený sběr je 10 dní před dozráním - to mi asi bude delat potize poznat, ze za 10 dnu dozraje. J.R.
Margaryta, 11.8.2014
Prodejce uvadi podnoz ''Kavkazská'' - neznam - ta je vhodna pro dobry rust? A jaka je trvanlivost? Pisi cosi o 3 tydnech, coz se mi zda hodne. Mene trvanlive ovoce (napr. letni jablka ci hrusky) musim neustale hlidat (jedno zda vlastni ci... celý příspěvek >
Margaryta, 11.8.2014
Velmi pekne hrusky. Alfu jsem nikdy nechutnal. Musim se priznat, ze pred chvili jsem snedl hrusku, kterou jsem vcera koupil v hypersuper. Mela citronovou prichut (i snad nejaky citronovy nazev, puvod Spanelsko), takze vcelku dobra koupe, coz neni... celý příspěvek >
Třešně nemoc, 11.8.2014
V pribalovem letaku neni vse, podivejte se do agromanualu, tam je msice uvedena. Decis nekdy na msice pouzivam, na kvetopas jahodnikovy padne 1.5 ml/10l/100m2 a jedno baleni je 6 ml (nechci ho mit ci skladovat vecne). J.R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika