Příspěvky uživatele - 26.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Anna Späth, 17.10.2014
Tak v prvé řadě je to moje zvědavost. A pak se mi líbí její hodnocení Celkové hodnocení: tato pozdní pološvestka vyniká svou vysokou a pravidelnou plodností a dobrou kvalitou plodů. Vzpřímený růst je nutno regulovat kvalitně prováděným udržovacím... celý příspěvek >
Anna Späth, 16.10.2014
Vím, že sháním těžce sehnatelný stromek... ale já jí chci. Neví někdo, kde se dá dobře sehnat??
Které psidium - quajava nebo cattleianum?, 12.8.2014 Obsahuje fotku
Guajava je už docela vzrostlejší, může se sice střiháním udržovat také okolo metru, ale plodit asi tak nebude. Moje začalo plodit v 5 letech od semene, ale velikost v té době byla už 2,5m na výšku a 1,5m na šířku, samozřejmostí je velký květináč v... celý příspěvek >
Které psidium - quajava nebo cattleianum?, 12.8.2014 Obsahuje fotku
Pro výběr Psidia je potřeba zvážit především, kolik místa mu můžete poskytnout. P.catleyanum je malý keřík, který ho moc nezabere, plodí celkem spolehlivě, ale plody jsou malé (maximálně velikosti třešně). Existuje základní odrůda s červenými plody a... celý příspěvek >
Najrychlejsie plodiace exoticke ovocie?, 14.7.2014 Obsahuje fotku
Popřípadě od třetího roku plodí různé Eugenie, zde například vlastní úroda z Eugenie uniflory:
Najrychlejsie plodiace exoticke ovocie?, 14.7.2014 Obsahuje fotku
Foto ovoce nějak mi vypadlo z původního příspěvku.
Najrychlejsie plodiace exoticke ovocie?, 14.7.2014
Prvním rokem bez problémů: Cyphomandra abutiloides, plodí celé léto (plody nejsou ale moc velké)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika