Příspěvky uživatele - 20.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zazimování fíkovníku, 29.8.2010
Jak se tak dívám, je to stejný druh jak mám já. Našla jsem, že by to mohl být, podle velkého vykrojení listů Ficus carica " Dalmatien". Je to druhm který by se měl na zimu schovat, protože nesnáší vysoké mrazy. Já jej mám venku. Téměř... celý příspěvek >
Mandloň, 15.10.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se da z plodu mandle vypěstovat strom. Máme doma mandlu už více jak 30 let a je už celkem stará a už pár let se pokouším vypěstovat novou ale nějak se mi nedaří. Děkuji za rady jak na to:)
Motorová pila Oleo-mac, 29.8.2009
Ahoj, před 4 roky sem si koupil postřikovač Oleo  - Mac AM190 a nemůžu si ho vynachválit. Za celou dobu nebyla ani jedna závada a to si myslím, že ho nešetřím.Do loňska každých 14 dní v sezoně stříkal 800 hlav vinohradu (asi 80l postřiku),teď už... celý příspěvek >
Hnědé fleky na meruňce, 19.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, Nevíte někdo co je to za fleky na plodech meruňky a co s tím je to odrůda Goldrich. Předem děkuji
Bílé flíčky na plodech, 19.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřeboval bych poradit protože se mi naplodech Broskví (Red Haven) vytvořily bílé flíčky velikosti asi 2-3mm ale nevím co s tím poradí mi někdo předem děkuji
Mulčovací kůra pod jahody?, 16.5.2009
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s mulčovací kůrou pod jahodama.Děkuji Hana
Rakytník řešetlákový, 10.5.2009
Dobrý den, mám problém s rakytníkem. Mám vysazené dvě rostliny údajně samčí a samičí, ale po dobu cca pěti let jsem nesklidil žádné plody. Minulý rok jsem si všimnul asi deseti malých bobulí, však když vidím jak vypadají obsypané keře na fotografiích... celý příspěvek >
Předčasné opadávání plodů - jablek před dozráním, 21.9.2008
Stejný problém s opadem plodů mám neustále u odrůd Selena a Idared, které se sklízejí až v říjnu. Postřik provádím pravidelně proti přezimujícím škůdcům, obalečům, padlí i strupovitosti. Hnojím NPK, vláhy mají stromy dostatek. Každý den spadne cca 10... celý příspěvek >
kultivátor, 27.2.2008
S obsahem 700 W? To radši s výkonem 700 kubíků.
Identifikace škůdce, 5.4.2007
Prosím o pomoc při identifikaci škůdce, který se mi vyskytuje doma, je to malinký oranžový červík s černou hlavičkou a vždycky ho najdu poblíž okna  a dveří na zahradu lézt po zdi. Nejsem schopná určit jestli je to škůdce rostlin, každopádně na... celý příspěvek >
hnojivo na trávník, 29.3.2007
Trus drůbeže lze použít, je to kvalitní hnojivo. Musíte ho ale připravit tak že jej dáte do nádoby, na 1 díl trusu dáte 2 díly vody a necháte 14 dnů překvasit. Potom jej ředíte 1:10 vodou a můžete zalévat. Lze použít trus drůbeže, vodní drůbeže i... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika