Příspěvky uživatele - 168.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růžová školka, 2.9.2014
dobry den kde bych sehnal pavu červeny šipek 100ks   česke budejovice dekuji jirka
Dýně hokkaido, 11.8.2014
Dobrý den, mám ji jen v košíku na lince a vydrží do vánoc, sem tam na ní sáhnu to poznáte pohmatem, že už jí končí skladovací doba.-) Pohanka
Jezírko a zvláštní chování ryb, 8.5.2013
tak už umřeli všichni, dnes jsem to vypustil a vylovil, nejedná se o koi kapry ale o klasického kapra. hnojiva a jine chemikálie mne také napadli, ale jelikož všechna okolní pole jsou v naší rodině od nepaměti a hnojiva a jinou chemikálii... celý příspěvek >
Jezírko a zvláštní chování ryb, 7.5.2013
tak mi umřeli 4 kluci z 20, chudinky.
Jezírko a zvláštní chování ryb, 6.5.2013
dobrý den,  nedávno jsme si udělali jezrko, průměr cca 6m, hloubka 1.5m. podklad je jílový a jako přítok je použitá meliorace z okolních pozemků (spousta malých pramenů) celkem nateče 120 l/h a je to vyvedené tak, aby ta voda padal z... celý příspěvek >
Úprava plochy a jejího okolí pro nadzemní bazén, 3.5.2013
Dobrý den, každým rokem míváme nadzemní bazén typu Tampa, ale nevíme jak vyřešit tuto plochu a její okolí po zbytek roku tak, aby to i hezky vypadalo. Máte nějaké nápady, inspirace, vlastní realizace? Děkuji
Typ dobrý druh švestky?, 21.2.2013
Chtěla bych 2, takže jednu s brzkou plodností a druhou s plodností pozdější.
Kde sehnat minikiwi?, 20.2.2013
Dobrý den, nemáte někdo tip na prodejce minikiwi? Chtěa bych si koupit rostliny, ale mám strach aby mi kiwi plodilo. Jaké máte zkušenosti s kiwi ze zásilkovýh obchodů typu Starkl, Kruh atd. děkuji
Jak pěstovat hořcový stromek a jahodový stromek, 14.2.2013
Dobrý den, pořídila jsem si hořcový stromek a jahodový stromek. Jsou oba asi 40 cm velký, slabý,řekla bych skoro na chcípnutí :-(...Jak se o tyto rostliny starat aby zesílily a vyrostly z nich pěkné rostliny?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika