Příspěvky uživatele - 185.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská lepotica, 10.8.2014
Když vezmu poslední záměnu kupovaných broskvoní na podzim, které vykvetly na jaře jiným typem květů, než mají mít, tak mně bylo řečeno, že všechny stromky byly takto nakoupeny v ovocných školkách, převážně ve Fytosu Plzeň. Bylo mně nabídnuto vrácení... celý příspěvek >
Čačanská lepotica, 10.8.2014
Za záměny nemohou tolik prodejci stromků, jako spíš jejich dodavetelé ze školek. Prodejci jsou většinou natolik slušní, že chtějí vrátit nespokojenému zákazníkovi peníze. Alespoň podle mých zkušeností se zasílatelským prodejem.
Topstar plus, 10.8.2014
Možná, že svůj názor později změním, ale teď momentálně bych vyměnil Topking i Topgigant za Topstar. A to čistě jen z důvodu časnějšího dozrávání Topstaru. Myslím, že Topking i Topgigant zapadnou pozdějším dozráváním mezi jiné současně zrající... celý příspěvek >
Radosť, 10.8.2014
...ale chuť mi pride čosi lepšia ako u Redhavenu. Zde v zemích věčného letního slunce a stabilně teplého počasí, by všechny odrůdy byly jedna velká RADOST. Ovšem spíše se dává přednost banánovníkům, pomerančovníkům, fíkovníkům a podobně. V našich... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika