Příspěvky uživatele - 224.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TopTaste?, 9.8.2014
Máte krásne plody Toptaste, akého máte k nej opelovača? Je odlučiteľná od kostky?
Radosť, 9.8.2014
Asi o koľko dní neskor Vám Radosť dozrievala po Redhavene? Ďakujem za odpoveď.
Radosť, 9.8.2014
Stano ktorá odroda dozrieva skor Flamingo alebo Radosť? Tá hrubšia šupka vadi alebo nie? Ďakujem za odpoveď.
Je to zvinutka (svinutka)?, 13.7.2013
myslel som zvinutku, nie vlnovnika
Je to zvinutka (svinutka)?, 13.7.2013 Obsahuje fotku
Listy modrej odrody Dunaj su sfarbene na cerveno. Mam podozrenie ze sa jedna o vlnovnika a budem musiet revu zlikvidovat. Posielam obrazok.
Mam sarku alebo malo zeleza?, 15.6.2013
ok skusim pohnojit a zelenu skalicu
Mam sarku alebo malo zeleza?, 15.6.2013 Obsahuje fotku
Dobry den skusim sa informovat tu na fore kedze som zacinajuci pestovatel sliviek. Kupil som chalupu pri Senici bol tam aj slivkovy sad odrodu neviem definovat(gulate stavnate nejdu od kostky). Postupne stromy zrezavam a sadim nove. Vsade citam o... celý příspěvek >
Trojramenný nůž do sekačky, 3.9.2012
Pane J.S. - co Vy na to?
Kompresor Gude, 7.8.2012
ano je to tak. Prudová zátaž je tak velká, že pri zmotanom kábli alebo použití malého prierezu sa pri zapnutí nerozbehne kompresor. pri dlhšie trvajucej práci sa predlžovačka značne zahrieva a hrozí i požiar. predlžovačku možno použit jedine s velmi... celý příspěvek >
Kompresor Gude, 25.6.2012
kamarát má Einhell a nadáva nan. Prehrieva sa, vypína tepelná ochrana, je vhodný len na krátkodobé použitie. Gude to zvláda daleko lepšie. Ja mám Gude o trochuu vačší, bez problémov zvlada i niekolkohodinovu prevádzku, zatažový index má S3 50%,čo... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 31.5.2012
Agent Orange?
Kroucení listů u rajčat - proč?, 31.5.2012
A co nejaky virus. Napr: Tomato Leaf Curl Virus alebo iny
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 30.5.2012
Videl som v nejakom letaku reklamu na jazierkovy odsavac kalu a necistot F1. Existuje aj slabsi model F2. Mozno je to nieco pre mna. Mam 5 m3, a rad by som slabsi kus na pravidelnu udrzbu. Silne vysavace skor zviria vodu... slabsie sa zas nehodia na... celý příspěvek >
Hrušeň Bohemica, 29.4.2012
Máte pravdu, je to dôležitý údaj a človeka to nahnevá, najmä ak v blízkom okolí nemáte iné kultivary hrušiek. Oveľa väčší nešvar a neserióznosť je však, keď Vám predajú inú odrodu ako je napísaná na etikete. Stávalo sa mi to bežne v Jukke. U Juralu... celý příspěvek >
Vrúble pod mikroténom, 29.4.2012
Nielen odpar z kôry stromu, ale samotný vzduch v sáčku obsahuje pri terajších vysokých teplotách viac vodných par, ktoré cez noc zkondenzujú. Na zabránenie vysychania vrúbľov takáto mikroklíma bohato postačuje. Keď očkujem vinič, mám často opačný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika