Příspěvky uživatele - 36.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jak vyřešit přesun vody, 10.7.2008
Dobrý den, prosím o návrhy a rady, jak přečerpat užitkovou vodu (mírně znečištěnou - písek) na chalupě ze studny cca 75 vzdálené od obydlí i elektřiny. Jedná se o dočasné řešení, než budeme mít studnu vlastní. Tato studna je obecní, přístup do... celý příspěvek >
Horkovzdušná pistole, 26.5.2008
Dobrý den, já jsem si vybrala tuto Black&Decker KX2000K potřebuji na chalupě opravit okna i dveře natírané balakrylem, předchozí majitel si v něm liboval :( Myslíte, že B&D bude pro moji potřebu dostačovat? Za odpovědi děkuji JanaŠ
Kompost, 30.4.2008
Zdravím, Jardovi rovněž blahopřeju k otcovství a všem přeji hodně zdraví a elánu. Mně by zajímalo, jak je to s popelem. Vím, že popel ze dřeva je do kompostu dobrý, a co popel z uhlí?  Díky za rady. JanaŠ
750 m. n. m, 16.4.2008
Dobrý den, mrkněte sem: https://www.zahrada.cz/forum/jablone/ovocne-stromy-a-nadmorska-vyska-41680/?stranka= na případné další dotazy Vám jistě někdo odpoví. Jana
ovocné stromy a nadmořská výška - jabloň Selena, 9.4.2008
Díky za názory, jsem běžný konzument a tak to určitě nepoznám, navíc upřednostňuji pěstování bez chemického ošetření, pokud je to jen trochu možné, takže rezistentní odrůdy u mě vyhrávají. Ještě jednou díky za cenné rady, J.Š.
ovocné stromy a nadmořská výška - jabloň Selena, 7.4.2008
Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Ještě poslední otázečku, dá se nějak definovat Vámi naznačená pachuť? Díky Jana.
ovocné stromy a nadmořská výška, 4.4.2008
Dobrý den, také marně pátrám po vhodných odrůdách do Krušných hor 750m n.m. Rádi bychom jabloň, třešeň, švestku, višeň a hrušku (nevím, jestli nechceme moc ). Jedná se o mírný jižní svah, může nám někdo poradit konkrétní vhodné odrůdy? S... celý příspěvek >
ocenění stromů, 28.2.2008
Díky za tabulky, myslím, že budeme muset pronajmout a našetřit , máme tam skoro les.
ocenění stromů, 27.2.2008
Dobrý den, máte prosím někdo znalosti nebo pojem, kolik stojí 40 letý modřín o průměru kmene 60 cm? Rádi bychom si přikoupili pozemek, ale je na něm hodně stromů (které nechceme kácet), tak abychom si mohli spočítat přibližnou cenu za stromy. Jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika