Příspěvky uživatele - 196.23

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Epiphyllum - co mám dělat?, 12.8.2014
No já už jsem něco udal v práci a ponechám si jen ty sukulenty. Aspon ty nejmenší Epiphylla jsem přesunul na okno a doufám, že jim to pomůže. Radost mi dělá jedině Stapelie - ta za chvíli pokvete. A regál už tedka stejně nemá cenu řešit, když končí... celý příspěvek >
Epiphyllum - co mám dělat?, 3.8.2014
Díky za tip. V Lednici jsem byl už vícekrát, ale o tomhle jsem nevěděl, tak mi to třeba časem výjde. Závěsný košíky jsou ideální, ale já to bohužel nemám kam dát.
Epiphyllum - co mám dělat?, 3.8.2014
Děkuju za rady, ale bohužel to asi nemá řešení. Vím, že je dobrý je dát ven na léto, však jsem se k tomu chystal už před rokem, ale to by mi nesměl otčím rozřezat a vyhodit do šrotu starej kovovej regál, takže ted to nemám kam dát. Mama furt říká,... celý příspěvek >
Epiphyllum - co mám dělat?, 2.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, oblíbil jsem si tyto rostliny a už pár let se snažím je řízkovat a pěstovat. Sháním kde se dá, protože v obchodě se sehnat nedaj. Bohužel nemám dostatek světla v pokoji, což nejspíš způsobuje růst zůžených a ochlupených fylokladií či co to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika