Příspěvky uživatele - 63.46

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
3fazova koncovka cerpadla Sigma, 29.7.2014
Od laika. Tento typ vidlic a zásuvek je v provedení na 220, 380 a jiné-500. Jsou rozlišeny barevně, buď barvou celého tělesa, nebo barevným štítkem. Modrá - 220, červená - 380 a černá - 500. Na tělese vidlice pro 380v je polohový „výstupek“ u... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.5.2014
...jsem s ním provedl mnoho výkopových prací, zryl mnoho záhonů... přesekne i větší kořeny To mnoho znamená, kolik a jak s ním sekáte, můžete popsat způsob.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 18.11.2013
Já sa čudujem taktiež.. Nejde jen o kvalitu, ale také o provedení. Jste vůbec zahradníkem, na jiném místě jste to popřel, tvrdil jste, že jste lesákem, každý vnímavý čtenář si toho musel všimnout. Zajímavé je také to, že když něco máte, tak to máte... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 23.8.2013
Prodávající mi k sekačce (kromě oleje který byl již v ní) přidal olej olepený logem Dolmaru (výrobce neznám) a ten byl označený SJ 10W-30. Prodávající mi nebyl schopen říci jak se liší od klasické specifikace SAE 10W-40 (klasifikace API, třída SF a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika