Příspěvky uživatele - 219.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za keř?, 30.10.2020
Josefe, moc děkuji za odpověď 😁. Ano je to křídlatka.
Co je to za keř?, 28.10.2020 Obsahuje fotku
Foto
Co je to za keř?, 28.10.2020
Prosím o jaký keř jde? V přírodě vypadá krásně. Semínka se blýskající jako kapičky vody. Na fotce už uschlý 😔 Děkuji
Jak ochránit skleník před slimáky, 28.2.2016
Taky uvažuji o stavbě skleníku a nebo foliáku. Mám velké problémy se slimáky a pokud je nějak nevyřeším tak se na celou zahrádku vyklašlu a budu si zeleninu kupovat. Potřebovala bych poradit jak zahubit nebo odpudit slimáky. Sice každý týden seču,... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 11.9.2014
Už mám "nasekáno a odvozeno" přes dvacet motohodin - cca šest několika hodinových sečení a traktůrek si jen přede... ;-) Ano, po každém sečení vymontuji ten tunel a profouknu kompresorem. Ten tunel drží na dvou křídlových maticích, či jak to nazvat.... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 28.7.2014
Děkuji za odpověď. Jak jsem již psal v úvodním dotazu, tak oficiální prodejce byl resp. je totálně neschopný a nedůvěryhodný! Můj problém zakecal slovy, že jsou to univerzální plasty a páčky pro všechny jejich traktory a že se nemám divit, že... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 28.7.2014 Obsahuje fotku
Detail šroubu co brání přidání plynu
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 28.7.2014 Obsahuje fotku
Další foto - šroub co brání přidání plynu
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 28.7.2014 Obsahuje fotku
Děkuji za rozsáhlou odpověď. Jako laik se ptám, k čemu slouží onen šroubek? Kromě toho, že jede traktor na 1/3 plynu? A zda nebude vadit jeho odstranění.  Ještě připojím foto mého problému. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika