Příspěvky uživatele - 96.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čistecké lahůdkové, 2.12.2014
ano, je to chlouba celého Křivoklátska,(původ), hojně se pěstuje a ačkoliv nejsem zrovna jablečný, Čistecké lah.je pro mě vítěz
Dýně, 1.12.2014
hezky den Renato, pokud chcete semena na loupani tak zvolte odrudu Tondo chiaro di niza, pokud chcete bez loupání tak jsou odrudy Olga, Eso, Apetit...
Cudrania tricuspidata, 30.11.2014
bohuzel jsem na tuto rostlinu stale jeste nenarazil, jen semena-a ta jak znamo si nezachovavaji geny po rodici
Co to je za strom?, 30.11.2014
podle znacne spicatych pupenu, dle prvni fotky, se bude jednat o kultivar Fagus sylvatika, tedy buk
Prosím o určení trvalky, 29.11.2014
lobelka-Lobelia speciosa pozor na přilišné mokro během zimy-takze odvodneni, mensi kryt jiste pomuze, zalezi i na lokalite
Rajčata pro sezónu 2015, 28.11.2014
tak i ja jsem vcera objednal rajcata z Anglie, konkr.cherry typy, vse F1, tak uvidíme :)
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 25.11.2014
trochu odbocim, nema nekdo odnekud nafocene vedeni revy pro stolni odrudy? tusim, ze mnoho techto zpusobu vedeni maji na Vysocine v Sádku, bohuzel jeste jsem tam nebyl. Vsude je kordon a rynskohesen.vedeni, proto by me zajimalo vedeni vyslovene pro... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 19.11.2014
ja mel bosque blue a taky to zazrak nebyl, jedinym plusem bylo, ze neprskalo, ale chut velmi podřadná, proto me zajima tato jina odruda
Rajčata pro sezónu 2015, 19.11.2014
nezkousel pestovat tuto odrudu?
Tykev Kveta, 15.11.2014
asi ji taky zkusim, v nejhorsim pripade ji budu jist podobne jako male cuketky, docetl jsem se, ze se z ni delaji přívařky - nevíte co je tím myšleno?
Tykev Kveta, 15.11.2014
a jaky je habitus rostliny, jinymi slovy: je popinava, kerickova nebo kerickova s vetvenim (polokerickova)?
Tykev Kveta, 14.11.2014
muzete sem prosim napsat vase zkusenosti z letoska? a take zkusenosti s vyuzitim..díky
Rajčata pro sezónu 2015, 5.11.2014
Zlatava je u nas jistou stálicí, chutove dobra, nepraska, vydrzi dlouho a barevne je zajimava a tez velikost je idealni...
Konec okurkové sezony tady v Praze, 30.10.2014
já sbírám z tunelu jeste hadovky :)
Rajka, 27.10.2014
tak: a tentokrat budu asi zlý, rodice dovezla jablka ze sadu, kde mj.maji i tuto odrudu, plody jsou krasne, velke, jenže ta chut! aroma zadne, chut nevalna, skoro bych rekl jakoby takova moučnost jakou ma James grieve po prezrani, takze jednim slovem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika