Příspěvky uživatele - 213.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Unikání vzduchu, 22.6.2013
Udělejte jarovou vodu dejte do rozprašovače a postupně celý prstenec nastříkejte až najdete kde to utíká a pak kapku lepidla a je to.
Ruční pumpa, 27.5.2013
Tak to se nedivím že máte k ruční pumpě takový vztah, jen jsem to chtěl zpestřit.
Ruční pumpa, 27.5.2013
Pánové přestaňte se dohadovat o prkotinách a spíš se pochlubte zda jste touto pumpou napumpovali víc vody než na jednu mrkev.
Ruční pumpa, 25.5.2013
Domnívám se že instalovat ruční pumpu je anachronismus už kvůli ceně.Pokud chce někdo nostalgii-prosim.Ale ta pumpa pokud s ní denně nehrkáte tak zatuhne a starší osoba s ní nehne.Opravit jde všechno, ale paní si to sama neudělá.Takže ponorné... celý příspěvek >
Roubování, 22.5.2013
kdy odstranit letorost na podnoži po uchycení roubu?
Ruční pumpa, 21.5.2013
Ruční pumpa Standatr + montáž v 11m studni stála 20 000kč.Poptejte se u nejbližší studnařské firmy.
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 20.5.2013
To tady v tomto případě ale není.
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 19.5.2013
Toto čerpadlo je až moc výkonné a jeho cena je vyšší.Kde hodláte čerpadlo umístit?Jestliže u potoka někde za plotem tak to není problem.Ale ve vzdálenost 5Om s převýšením 5-6m jak píšete to asi nepůjde.
Poraďte mi prosím jaké čerpadlo?, 19.5.2013
Musíte použít tlakové čerpadlo a ne obyčjné kalové s výtlakem 10m.
Bruska na nože sekaček, 15.5.2013
Po kolika broušení kontrolujete vyvážení nože?
Kaderavost?, 11.5.2013
Jak poznáte že máte kadeřavost pod kontrolou a není to jen nízký výskyt kadeřavosti?
Kaderavost?, 11.5.2013
Letos to opět vypadá na malý výskyt kadeřavosti.Lokalita: Praha-západ, n.m.v. 235m.
Je toto rakovina - a jak stromek zachránit?, 30.4.2013
Takovýchto útvarů jsem na stromech viděl a nikdy jse se toho moc nevšímal.Jak píše paní Lída je to asi po větvičce.Bylo to skoro vždy na starších stromech což tento evidentně není.
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
Všechno vypadá že je O.K.Nápadá mě jedna věc ato snížit průtok zavlahy a tím prodloužit interval spínání a nebo naopak zvýšit tak aby čerpadlo běželo trvale.Vřetenové čerpadlo dává tak 0,6L/sec.Jak velká je ta závlaha, nebo jak dlouho běží?
Mechanický tlakový spínač?, 29.4.2013
Když vytočíte 15L ze 100L nádoby s vakem tak se stím asi moc nenadělá.Ještě zkuste ventilek nejdeli z něj voda a jeli správný protitlak na vaku.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika