Příspěvky uživatele - 213.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vysít kopr?, 15.2.2014
Pokud kopr cíleně zaseju, tak většinou nevzejde.Pokud se vysemení sám tak je ho tolik že nevim co sním.Proč, tak to nevim a už jsem se stím smířil.
Setí paprik, 10.2.2014
Pozdě určitě není.Přečtěte si loňské příspěvky jak všichni nedočkavci naříkaly když přišly dubnové mrazy a přijdou zase.
Papriky rajčata do kelímku?, 10.2.2014
Druhým rokem zkouším podle p.Maisla z Moravy sít volně, žádné kelímky a je to opravdu lepší.A když hrnkovat tak 10x10 černé kontejnery.
Čerpadlo, 28.1.2014
Podívejte na větrné čerpadlo Floriš.
Oprava kladiva s plastovým topůrkem, 16.1.2014
Dělám to stejně ale epoxid malinko ohřeju že téče jako voda a důkladně zatekl.
Co hovorite na taketo pocasie na konci roka, 30.12.2013
Včera jsem sel mrkev a petržel, záhon byl sypký jak v březnu tak jsem zvědav na výsledek.
Strojek na uzavírání konzerv, 21.11.2013
A co plechovky na konzervy?Ještě existují?
Uskladnění usušeného ovoce, 11.11.2013
Taková lama nejsem, jde o ty molekuly vody který snad v porcelánu nejsou.
Uskladnění usušeného ovoce, 11.11.2013
A proč se ohřeje v mvt prázdný porcelánový talíř?
Může se kysané zelí zkazit?, 22.10.2013
Důvod by mohl být odrůdou zelí.Některé prostě nejde zkvasit, těžko se to poznává.Musí to být zimní kruhárenské zelí.
Ako vyhrievat budu pre macku/psa, 14.9.2013
Je zajímavé že někdo řeší jak vytápět boudu ale co v letě?Vedrem trpí psi daleko víc.Kočky nevim ale někdy leží na slunci že na ní pomalu neudržíte ruku.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 14.9.2013
Na místě rozmačkat, a vyhledavat další.
Prosím poraďte jaké čerpadlo do studny...?, 5.9.2013
A proto se toto čerpadlo má provozovat z tlakovou nádobou.Z hydrokontrolou už vůbec.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Tak jinak, elektronický tl.sp. spíná změnou průtoku, mechanický pomocí změnou tlaku a v tom je rozdíl ale to je na jinou diskusi.
Spalí se čerpadlo při použití 3/4" hadice v 1" sání?, 19.8.2013
Ještě jsem neviděl u čerpadla sání 3/4'',kde jste to četl, rád se poučim.Toto čerpadlo nemá tl.sp. ale tzv.presscontrol což je trochu něco jiného.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika