Příspěvky uživatele - 240.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez révy, 16.2.2015
Děkuji za odpovědi. S tím jasanem je problém, je v betonu. Nechali jsme pahýl, aby šel obstříhávat. a postupně ho zlikvidujem. Na jiném místě byly useknuté u země a je s tím větší problém. Pokusím se s tím teda něco udělat, budu se na něm učit. V... celý příspěvek >
Řez révy, 15.2.2015 Obsahuje fotku
Poradíte prosím někdo, jak na tuto révu? Něco jsem prostudovala, ale nevím jak bych měla začít. Na podzim jsme ji museli snížit, prorostla hromosvod, okapy a tlačila se pod střechu. Okapy by už to nevydržely. Ale co s ní teď?   Iva
Hrušeň - odrůda, 27.7.2014
No ona bude chtít ještě nechat, myslím aspoň týden. Sladké jsou jenom některé spadlé.
Hrušeň - odrůda, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Můžete mi pomoct s určením odrůdy. Jedná se o starší strom, spodní větve má prohnuté, poléhavé. Dozrává touhle dobou. Slupka je tužší. Hrušky jsou zatím zelené, ale některé spadlé jsou nažloutlé a někdy z jedné strany načervenalé. Zatím jsou pevné,... celý příspěvek >
Jak odehnat veverky, 24.7.2014
Taky to potřebujem řešit. Uděláme pokus, (viz citace dále) podle jedné diskuse to prý funguje. Vyzkouším, sena a trávy mám hromady. Bývalí majitelé prý nesklidili ani jeden ořech a to je tady lískový lesík. "Přitom stačí nějakou dobu před... celý příspěvek >
Co s nadbytkem letních jablek?, 24.7.2014
Já z letních jablek a padavčat dělám přesnídávky. Jablka rozvařím, přidám cukr, citron a vmíchám vanilkový puding. A pro padavčata které jsou nahnilé a odkrojky ze zpracování jablek si jezdili myslivci, brali to pro divočáky.
Mšice na rybízu, 22.7.2014
Já jsem někde četla, že na mšice funguje kopřiva. Tento nálev je účinný proti mšicím a sviluškám. Rozdrobte kopřivové listy se stonkem (ne kořen) a nechte je vyluhovat ve studené vodě. Sto gramů na litr vody.Použijte keramickou nádobu s víčkem a... celý příspěvek >
Borovice, 22.7.2014
Klidně se můžete na zahradě setkat, diskutovat a radit. Každá návštěva, rada a nápad vítány
Poradíte co s broskvoněma, 22.7.2014
Ty stromky mladé nejsou, u země mají asi 15-20 cm vysoké pařízky, široké 10- 15 cm. Tady ty už vyrůstají z boku těch pařezů.
Borovice, 22.7.2014
Bezhlavě likvidovat nemám v úmyslu, teď spíš zjišťujeme co kde roste a podle toho přizpůsobujeme plány. Já musím s bojovat pomalu o každý keřík nebo stromek, přítel by nejraději likvidoval, potom postavil co je třeba a potom kupoval a sadil. Jenomže... celý příspěvek >
Borovice, 22.7.2014
A co myslíte, tu túji mám nechat?
Určování, 21.7.2014
Omluva, tak pravděpodobně krabilice chlupatá. Já jsem koukala na zápašnou a mámivou, ty mají jiné listy. Nevíte jestli tady ta je taky jedovatá? Chtěli jsme příští rok ovce a kozy, tak aby se neotrávili. U té mámivé píšou, že je jedovatá.
Určování, 21.7.2014
U té krabilice mi moc nesedí listy. Ta moje rostlinka má listy jako bršlice, ale tužší a připadají mi chlupatější. Před měsícem jsme kosili louku a nebylo to tam a teď je tam jenom toto. Vysoké asi 70 cm a když přijdu na louku tak je cítit taková... celý příspěvek >
Určování, 21.7.2014
Ta 5 dost pronikavě voní. A děkuji za pomoc.
Určování, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Ještě jedna - Pustoryl?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika