Příspěvky uživatele - 185.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhradní díly na plotostřižnu Black Decker, 6.10.2014 Obsahuje fotku
Mám cca 10 let elektr. nůžky na živý plot Black Decker a při střihání často vynechávaly. V servisu mi řekli, že je třeba vyměnit táhlo a bowdeny, ale že už nejsou na tento přístroj náhradní díly. Nemá někdo z vyřazených nebo nevíte, kde by se daly... celý příspěvek >
Rez hrušňová - vím jak na ní, 27.8.2014
Teď na konci srpna zjišťuji, že plody hodně hnijí na stromech a rez se ukazuje i na nových výhonech, na starých (i po postřiku v červnu) se jakoby více ještě rozšiřovala. Tak nevím, jsou tyto postřiky asi slabé.
Rez hrušňová - vím jak na ní, 25.7.2014
Také jsem stříkala před květem a po odkvětu Delanem, ale koncem června se zase rez ukázala na listech, tak jsme znovu ale Dithanem. Baykor je ale nenahraditelný - ten byl nejúčinnější. Nyní se více nerozšiřuje, nové výhony jsou čisté a plody vypadají... celý příspěvek >
Řez broskve - prosím o radu, 25.7.2014
Díky za radu. U 3 leté broskvoně chci na severu od ní pořádně seřezat švestku (je to snad pravá česká - ale je malá, drobná), pálit nepálíme a není moc k využití. Na jižní stranu má světla dost. Rovněž ji přihnojím a zaleju. Na nové broskvoňi... celý příspěvek >
Řez broskve - prosím o radu, 21.7.2014 Obsahuje fotku
2.obrázek
Řez broskve - prosím o radu, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak napravit korunu 3 leté broskvoně, jak ji zahustit.
Řez broskve - prosím o radu, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak vyřešit řez nové zjara zasazené broskvoně a rovněž dotaz, co je na konci větviček s listy, proč se kroutí - mšice tam nejsou.
Řez nové broskve, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím rovněž o radu, jak upravit řezem na jaře zasazenou broskev Red Haven.
Jak upravit korunu meruňky Bergeron?, 21.7.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak sestřihat 3letou meruňku Bergeron a kdy - přikládám foto. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika