Příspěvky uživatele - 125.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky nakládačky - plíseň, 7.8.2014
Znamená to, že po 3 dnech po postřiku můžu okurky konzumovat, když je ochranná lhůta 3 dny?
Domácí destilační přístroj Brandy 50, 3.8.2014
V Maďarsku se prodává pálenice Brandy 50 v obchodech levněji. Mají i 92 l zadejte si perfect home.hu a najdete to. Jinak najdete aparáty i na palinkafozo.hu, nevím zda se prodávají pálenice u hranic Slovenska. Internetové obchody po Maďarsku vozí,... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 19.7.2014
Ve kterých obchodech ve Slovinsku se dá pálenice zakoupit, pokud nepůjdu přímo ke Kbrčkovi?
Kde sehnat malou pálenici, 19.7.2014
Někde v tomto vláknu z dřívější doby se píše, že můžem propojit výstup z vařáku do přestupního potrubí a pak do chladiče průhlednou potravinářskou hadicí. Není to závadné? Hadice je do 60 st C a do 50 procent alkoholu, tedy co jvidím na netu. Není to... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 15.7.2014
Ještě dodám na údržbu a provoz je nerez dobrá, ovšem kdo chce koupit hotový tak Janča je dobrá volba. Pěkně vypucovat, až se srdce směje a poslouchat praskot dřeva...
Nová pálenice - jaký kotel?, 14.7.2014
Ještě abych se vrátil k tématu kotle, vybral bych si aparát od pana Janči jednoduchý s mícháním, překlápěcí. Domnívám se, že jednoduché věci lépe fungují. Dvakrát destilovat a hotovo. Nezatracuji však kolonu, kdo jimá tak ať mu slouží ke... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 14.7.2014
Bydlím jako první nad vesnicí u lesa, vykopal jsem dest metrů od potoka jámu, vybral vodu a přefiltroval. Co jsem si pamatoval z vojny tak jsem vyrobil filtr z dřevěné bečky, dolu dřevěný rošt, na něj textilie, plátno pak dřevěné uhlí, potom hrubší... celý příspěvek >
Nová pálenice - jaký kotel?, 13.7.2014
Děkuji za Vaši radu. Samozřejmě ji nebudu pít dlouhodobě, jednalo se mi o nouzový stav na krátkou dobu.
Nová pálenice - jaký kotel?, 12.7.2014
Já se přikláním k nerezovému kotli a klasické destilaci, tzn. dvakrát. Klobouk nemusí být stačí odběrná trubka, mám 35,  jinak vše už je tu popsáno. Bydlím u vody a mám dotaz po menších povodních jsem byl odkázán na povrchovou vodu. Vodu jsem... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 11.7.2014
Pánové na co drahé pálenice. Dělal jsem u lesů za komunistů a spávali jsme v maringotce. Viděli jsme v tv z Rakouska pořad o pálení a okopčili jsme to podle jednoho strejce. Měli jsme kotel a do něj dali 5/4 trubku na závit, na ni přivařili tlakový... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 1.7.2014
Mám Hecht a servis je na něj kdesi v Tramtárii, musím si ho jakž takž dávat do kupy sám. S křovinákem z Lídlu uvidíme za čas. Možná bude mít servis lepší nezatracuji ho. Na menší plochu se ho nebojím.
Nová pálenice - jaký kotel?, 25.6.2014
Mohu místo klobouku použít trubku průměr 35 nebo 54 tak 1m vysokou a z ní přes T kus odbočku do chladiče je to na přerušovanou destilaci tedy 1D a 2 D.
Kde sehnat malou pálenici, 9.6.2014
Ještě doplním aparát JÁJA je udělán dobře.
Kde sehnat malou pálenici, 9.6.2014
Nebál bych se to vyprázdnit spodem, jinak bych to obrátil a vylil, když škvařím sádlo tak ho musím z kotle vybírat po trochách, trochu si máknu a nevadí mi to. Někdo též napsal, že stačí dát na otvor vařáku poklici, která nemusí být nerez, z ní... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 6.6.2014
Omlouvám se za moje příspěvky prohlédl jsem si pořádně Váš přístroj a jeví se mi dobře udělaný. Nebojím se, že to exploduje a myslím, že jistě dobře slouží a sloužit bude.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika