Příspěvky uživatele - 43.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojivo pro Klanoprašku (Schizandru), 22.3.2015
Zdravím čím mi doporučíte hnojit klanoprašku čínskou, mám hnojivo pro drobné ovoce a keře. Díky za rady
Calamondin opadavají listy, 8.3.2015 Obsahuje fotku
Tak bohužel listy seschly jestě víc a všechny fotky přikládám, nevíte čím to mohlo být, už sem calamondin měl asi 4 roky dokud mi ho nezlikvidovaly puklice ale tohle se mi nestalo. Díky
Calamondin opadavají listy, 6.3.2015
už jsem ho přesadil a dal na jižní okno snad to pomůže
Calamondin opadavají listy, 6.3.2015
maximálně jednou za týden
Calamondin opadavají listy, 6.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím dostal jsem calamodin na Vánoce a dal ho na severním okno, max 20 stupňů.Pár dnů zpět se začaly kroutit listy a schnout, vypadá že schnou i konce větví jsou vrásčité, měl hodně plodu, které jsem otrhal a nechal jen pár. ale beze změn.Mám... celý příspěvek >
Muchovník bílý povlak, 26.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím mám muchovník olšolistý, a začali se mi dělat hnědé fleky na listech, a ze spodu listů bilý povlak a když tam přejedu dlají se chuchvalce viz fotky. Poradí mi někdo co to může být nebo jestli je ten povlak normální. Díky za... celý příspěvek >
Klanopraška (Schizandra) čínská hnědnutí listů, 18.7.2014
Na balkóně
Vanilka pravá, 18.7.2014
Zdravím, poradí mi někdo jak se starat o vanilku aby kvetla a plodila. Substrát, umístění, osvětlení, vlhkost, přezimování. Díky
Klanopraška (Schizandra) čínská hnědnutí listů, 17.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím poradí mi někdo proč mi takhle od spiček hnědnou listy schizandry? díky
Vitánie snodárná, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím na první fotce je vitánie snodárná a na druhé by měla být taky, ale má světlejší listy a vypadá trochu jinak. Nevíte jestli existuje víc druhů. Díky
O jakou rostlinu se jedná, 18.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím Poradí mi někdo o jakou rostlinu se jedná, semínko bylo zasazené loni, vyklíčilo letos na jaře ale už neví co to je. Díky
Kustovice čínská a kustovnice cizí, 13.5.2014
tak ta druhá rostlina by měla být kustovnice čínská odrůda ANNY zná ji někdo
Kustovice čínská a kustovnice cizí, 13.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím na obrázcích jsou kustovnice čínská (lycium chinese) a kustovnice cizí (lycium barbarum),může mi někdo poradit která je která a jak je to s plody kustovnice cizí   díky
Sekvojovec obrovský, 2.3.2014
Zdravím poradíte mi někdo jaký zvolit substrát pro asi 10cm sazenici této sekvoje. Děkuji Zdeněk
Pachira vodní aquatica subtrát, 2.3.2014
Zdravím poradí mi někdo jaký je ideální substrát pro tuto rostlinu jestli, neutralní nebo kyselejší, přidat šterk nebo perlit. A pokud máte i další rady k pěstovaní rad si je poslechnu. Díky Zdeněk
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika