Příspěvky uživatele - 122.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřikovač Straus Austria, 23.6.2016
Po pouziti googlu je to jasne, jde sice o flexku, ale teze "znacky": Straus Austria Úhlová bruska Zeme puvodu: Cina.
Vari návěs, 28.8.2015
Zlamovacim zavesem jsem mysel napriklad tento kloubovy zaves. U Vari jsem jej nenasel - mozna jsem blbe hledal.
Vari návěs, 28.8.2015
Mezi prvnim a druhym vozikem je zapotrebi zlamovaci zaves, mi takto jezdime s "babosedem" alias v nazvu Vari nosic naradi + vozik. Na lehko, po rovine a sotoline resit polni prace. Co by takova sestava delala v blate v lese nalozena drevem radsi... celý příspěvek >
Stabilizátor paliva, 20.10.2014
Aspen v ČR koupíte jen pro 2T s namíchaným olejem. Čistý benzín pro 4T nekoupíte, protože by prý prodejci museli splňovat předisy pro benzínové stanice. Tak jedine v zahraničí.
Otocny pripoj vari, 20.10.2014
Treba vozík VARES pro kultivátory?
Honda Vs. Briggs&Stratton, 16.7.2014
Mozne to je. Mam Toyotu - bezproblemove auto, ale pri odjezdu z autosalonu brala o cca litr benzinu na sto nez ted castecne zajeta 100kkm. Ale neni to rozhodne sunka i kdyz v servisu byla kazdych 15kkm, to jest zatim sestkrat. Mame na jednoosem... celý příspěvek >
Výměna oleje a olejového filtru u motoru Briggs Stratton, 22.6.2014
Jak se dá vyměnit filtr oleje bez výměny oleje?  Že pochytám starý olej a vrátím jej zpět na čistý filtr? Áspon me stoji filtr 500 a olej cca 100.  )
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 26.3.2014
Nemyslel jsem jako srandu, ale napriklad B&S IC 850 nenastartuje. Mozna je to tim, ze je umistnen o pul metru vys a nema na to zatim "paku", mozna chyta hur, ja se 100+kg to moc nepoznam. Rozdil mezi 575 a 625 neznam.
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 24.3.2014
Dnes ho nastartoval po zime na paty pokus muj devitilety syn -  tak snad to zvladne i zena ;-).
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 19.11.2012
Robota mam doma snad vic jak mesic. Prvni pokus o orbu znamenal tri dny pobytu na rehabilitacnim luzku, zjistil jsem, ze je zapotrebi mit u sebe neustale naradi, aby se tu a tam dotahlo na co nezbyly sily pri vyrobe. Ale nyni se uz snad podarilo vse... celý příspěvek >
Aspen, 19.11.2012
Nekteri rikaji dva roky, jini ctyri, pres zimu to bude fungovat urcite. Aspen me potesil, nicmene mam elektrocentralu, tu pouzivam, kdyz EON pres leto vypina elektrinu co tri, ctyri tydny, v zime zabnou ruce, tak pul roku je v teple a nic nedela. Rad... celý příspěvek >
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 30.10.2012
Tak Robot uz je doma. Po nekolika opatrnych pokusech o zataceni jsem zhodnotil, ze na asfaltu zrejme velkymi polomery zatacek, nedela zataceni prakticky problem. Je obcas problem pri mensich polomerech, naraz to da ranu, ale zhruba trikilometrovy... celý příspěvek >
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 21.9.2012
Dekuji vsem co mi pomohli, dnes, po osobnim zhlednuti v Prostejove, doslo k temer nezvratitelnemu rozhodnuti, ze vyhraje Robot.  Jeste jednou dik vsem za rady Lubos
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 21.9.2012
S cenou je to slozite, byl jsem se ptat na Agzat a proti ceniku na webu jsme se dohodli behem deseti minut na 10% sleve. Takze i chapu, ze Roboti ceny nechteji moc zverejnovat. On je za ne zverejnuje eshop nejakeho dealera a prekvapive, pokud... celý příspěvek >
Malotraktor Tip Robot zkusenost, 20.9.2012
Ja puvodne uvazoval o Agzatu, ale tam je problem se secenim, evidentne je to spis stroj na orani a vozeni. Pak jsem se presvedcil, ze Robot je relativne ideal, ale ted jsem na vazkach. K tomu jsem nasel sekacky Dakr - Panter, ktere maji hydro... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika