Příspěvky uživatele - 179.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocná nektarinka, 6.6.2015
Tvrdá voda je všeobecně méně vhodná,...až nevhodná k vyrovnání vodního deficitu jkak lidí, tak rostlin.Ale ta příznaky chlorozy na rostlině primárně nezpůsobila... to jen na okraj. Listy nektariny vykazují chlorozu z nedostatku železa, ať jsou... celý příspěvek >
Kroucení listů a světle zelené skvrny na listech rajčat, 6.6.2015
Problém je, že když je zvíře krmeno potravou kontaminovanou zbytky herbicidu, tak i po průchodu trávícím traktem je ten herbicid stále aktivní. Tak to už je trochu přitažené, nemyslíte?Jak velké zbytky máte na mysli? Listy se kroutí při... celý příspěvek >
Třešně - jak chránit před špačky?, 6.6.2015 Obsahuje fotku
Rivan právě dozrává na dvanáctileté 5-6m ptačce(dvojáku), úroda je slibná.První ovoce za tu trochu námahy stojí.Komu né, ať ranné třešně nesází,neboť ptáci jsou vždy rychlejší...jim nezralé nevadí.Špačci ani kosi mne až tak netrápí,ale hlásí... celý příspěvek >
Šednutí rajčat, 31.5.2015
A právě ty nižší teploty přispívají k nedostatečnému příjmu některých živin.Příznaky zatím nejsou nijak markantní, ale budou se zřejmě po každoroční zkušenosti prohlubovat.Už nyní je vidět nedostatečný příjem fosforu.Z komerčních hnojiv vyzkoušejte... celý příspěvek >
Je to jalovec?, 31.5.2015
Zrovna podobný 8 metrový krasavec... Jalovec chvojka klášterní nám před několika léty rostl na zahradě, jehož povedený vršek nahlížel do oken horního patra budovy, než jsme ho skolili.V jeho hustém obrostu s oblibou hnízdili ptáci, jimiž jsem... celý příspěvek >
Nemoc rybizu, 31.5.2015
Něčím proti mšicím.
Je to jalovec?, 31.5.2015
Jalovec chvojka, jedovatý.
Semenacky - presazeni, 24.5.2015
Všechny semenáčky bývají kvalitní.Liší se intenzitou růstu.Pro někoho, kdo má menší plochu, nebo jen már metrů terasové, balkonové plochy budou rostliny do velkého květináče přínosem.Přesně takové slabě rostoucí si pěstuji také,...s tím, že je po... celý příspěvek >
Kopřivová jícha, 17.5.2015
Pokud použijete pro přípravu výluhu celé rostliny kopřiv v celku, bude kvasný proces v celém průběhu kvašení, i po vykvašení smrdět!Rozklad rostlin probíhá pomalu...hnije a smrdí. Já dělám hnojivý výluh z kopřiv, které nejprve nožem nakrájím na... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 2.5.2015
Kadeřavost dosud žádná.Ani jeden postižený list.
Odrůdová banka, očkování, stromek vlastní výroby, 2.5.2015
Pan Václav mi poslal kvalitní očkovací materiál.Mám na mysli vitální stav oček, tak interesantní skladbu.Tímto ještě jednou děkuji.Většina oček přirostla, a noví očkovanci přesazeni do vylepšené půdy se mají čile k světu.Neúspěšné očka v tomto... celý příspěvek >
Afinita hrušní - volba odrůdy pro mezištěpování, 15.3.2015
Pro mezištěpování se ve školkách používaly, nebo používají dvě-Hardyho, Konference.Konference má slabší růst.
Jaké hrušně se budou vzájemně opylovat, 14.3.2015
Namořská výška, západní větry ještě nic nevypovídají o mikroklimatu.Obecně lze říci, že 380mnm je příznivá pro pěstování nejen hrušní.Zjístěte si nějaké informace o požadovaných odrůdách, možnostech sponu, respektíve dostupných podnožích, kvalitě... celý příspěvek >
Řez rybízu a maliníku, 14.3.2015
Ani bršlice, kozí noha mně tam, kromně maliníku neroste.
Řez asi dvouleté broskvoně, 14.3.2015
Ano, květy mohou pomrznout,a později i samotné plůdky.Co je horší, že se tak může stát až po řezu na zbylých květech.Navíc když se strom řezem větví v tuto dobu zbaví část květů, torzo se zbylými ošoupanými květy přestane být pro včely tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika