Příspěvky uživatele - 171.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co Vaše réva 2015?, 17.2.2015
Áno, necháva sa tam hrozno.
Smutná slepička, 13.12.2014
My sme mali rovnaký prípad, sliepka bola smutná, obstávala len niekde bokom, nežrala. Sused veterinár nám poradil rozdrviť štvrťku Acylpyrínu a rozpustiť v kúsku vody. Potom sme to natiahli do injekčnej striekačky a strekli sliepke do úst. Ráno aj... celý příspěvek >
Příprava pozemku na výsadbu vinice, 12.11.2014
Vinič bude rásť aj v nezrygolovanej pôde pokiaľ bude mať primerané množstvo vlahy a potrebných živín. Len mu bude možno dlhšie trvať, kým sa "rozbehne". Ale nie je jednoduché takto na diaľku na túto tému radiť. Tu záleží na veľa okolnostiach.
Množení vinné révy, 5.11.2014
Dal som ich do plastovej bedničky, zasypal vlhkým pieskom. Cez zimu budú v pivnici, teplota 5° niekedy menej ale nemrzne. Možno nejaké zasadím ešte teraz na jeseň.
Množení vinné révy, 4.11.2014 Obsahuje fotku
Dnes som vyberal sadenice zo zeme. Z 50-ich som vyhodil 4, takže spokojnosť. Trochu horšie sa vyberali, lebo som ich sadil len do čistej zeme, takže bol trošku problém ju dostať dolu z koreňov. Preto by som nabudúce do zeme pridal piesok, aby bola... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 12.9.2014
U nás leje každý deň. Tento rok to veru na prívlastkové víno nevyzerá. :(Veď na niektorých kroch už nie sú listy. Budem rád ak oberiem zdravé hrozno, zatiaľ sa drží.
Co vaše réva? (2014), 16.8.2014 Obsahuje fotku
nero-list
Vylamování listů u jednoleté révy vinné, 15.8.2014
Listy určite nevylamujte. Do úrovne budúceho kmienku treba zaštipovať (vylamovať) zálistky.
Co vaše réva? (2014), 15.8.2014 Obsahuje fotku
Dnes som koštoval moju prvú úrodu Nera, už je celkom dobrý, a navyše úplne zdravý bez postrekov. Solaris je už tiež skoro zrelý. Bianke dávam tak 10 - 15 dní. Na ostatné si ešte počkám
Co vaše réva? (2014), 23.7.2014 Obsahuje fotku
Mne tento rok prinesie Nero panenskú úrodu, už sa začína farbiť, tak sa teším na prvú degutáciu. Inak stoláky pestujem len okrajovo pár kusov. Ak by som mal zhodnotiť tlak chorôb, akurát Dunaj a prekvapivo Bianka sú "chytené" perenospórou na listoch,... celý příspěvek >
Roubování, 17.7.2014
Ok, počkám a na jar sa uvidí. Vrúbľoval som to na podnož, ktorú som odkopal pred rokom od jednej jablone, stredného vzrastu. Naštepil som to klasickou kopuláciou, iné techniky zatiaľ nezvládam. Chcem sa spýtať, ako to že v škôlke im to za rok... celý příspěvek >
Roubování, 16.7.2014
Zdravím. Na jar som prvýkrát skúšal vrúbľovať jablone. Prijali sa a doteraz vyrástli cca 20cm. Moja otázka: mám na budúcu jar prúty zostrihnúť (predpokladám že do konca vegetačného obdobia narastú do + - 40cm?) alebo nechať rásť z vrchného očka... celý příspěvek >
Odrůda Regent, 9.7.2014
Rastie to takto na všetkých 3 sadeniciach čo mám, takže tiež sa mi nezdá že by to bola podnož. Uvidíme na jeseň, čo z toho bude, ale tak som naštvaný, kúpil som to na skúšku ako sa tomu bude dariť a na tretí rok zistím že to ani nie je regent. Na... celý příspěvek >
Odrůda Regent, 8.7.2014 Obsahuje fotku
Opäť zdravím do diskusie. Tento rok som prvý krát nechal Regent zarodiť. Nepozdáva sa mi tvar bobúľ ktoré sú dáko čudne pretiahnuté. Mohol by sa k tomu nejaký majiteľ tejto odrody prosím vyjadriť? Začínam mať obavy či je to naozaj regent.
Množení vinné révy, 26.6.2014 Obsahuje fotku
Tento rok som sa rozhodol vyrobiť si sadenice Bianky týmto spôsobom: takže som si 30. marca pripravil "rúvek" s čiernou fóliou podľa návodu a napichal doňho nastrihané prúty. Stimulátor som nepoužil. odrezky som zalieval dosť často, dbal som na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika