Příspěvky uživatele - 216.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrstva (asi) železa na okrajích a dně bazénu - jak s ní pryč, 22.7.2014
Mazlavé povlaky zelené, hnědé jsou řasy, proto bych změřil obsah chlóru ve vodě. Když do vody dáte pozdě dezinfenkci, tak se řasy hned nevypaří. Chybou je čekat když je čistá nová voda, že třeba ještě nějaký den vydrží. Studená ze studny se ohřívá a... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Nerozumím o čem se dohadujete. O komunálech, nebo o sečení doma? Jednou za rok vyměním olej v Hondě, Briggsu a toť vše. Olejový filtr je doma u takových motorů na nic, olej víc dostane zabrat teplotami a dobou v motoru, než co v něm koluje. Nejvíc... celý příspěvek >
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Sečete svah 30° +? Jak za tím chodíte…
Bubnová sekačka s variátorem pojezdu, 20.7.2014
Tohle mě vždycky točí, jak přechváleným japoncům? Kolik 20, 25 let japonci vyrábějí OHV, potom OHC. B&S masově leta rozšiřuje základ SV s hroznými emisemi a už se vyrovnají přechváleným japoncům, tož tak se jmenuje BLUD, dneska se v něčem vyrovnají,... celý příspěvek >
Chlor ve vodě ano či ne, 20.7.2014 Obsahuje fotku
No, u velkého bazénu je taková alchymie nepředstavitelná. Cáchadlo pro děcka s trochou vody můžu v nejhorším vypustit a řeknu si víckrát néé no a dělat pokusy na děckách nemíním tohle není o penězích. Za sebe chlór néé. Vadí mi smrad a štípou mě oči... celý příspěvek >
Sekačka raser castelgarden r 534 tr, 18.7.2014
Na motoru hledejte měrku oleje. Když ji najdete je 4 takt.
Chlor ve vodě ano či ne, 18.7.2014
Nééé kriste pane!!! Naládoval do vody všechno co měl po ruce a teď se ptá co má dělat. Namíchal si chemický koktejl a v tom chce koupat sebe a určitě děcka. Vypustit srágoru napustit novou vodu a nedělat ze sebe chemika.
Stihl 041, 18.7.2014
O setrvačníku jsem se dočetl od Vás a jeho doteku s cívkou. Dělejte jak umíte.
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 18.7.2014
Yes, není možné z cáchadla udělat moře. A solinátor je ošetření vody taky chlórem.
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 18.7.2014
PEPO já mám 190 cm poctivých, v cáchadle o poctivé hloubce 91 cm jsem čáp. Čemu říkáte bazén je stočený plech s vloženou folií. Reziví plech, čerpadlo se točí na plastové hřídeli fakt?
Chlor ve vodě ano či ne, 18.7.2014
Já tak trochu ano, Vy určitě ne, neumíte ani opsat co čtete.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 18.7.2014
Článek co okopíroval je tak 10 let starý. V té době byl B&S SV a dneska jich najdete stále kvanta. Tlak kvalitních japonců je donutil jít jejich cestou. Nemuseli vymýšlet, japonci jim prošlápli cestu. Takový Viking byl SV komplet nedávno. A ostatní... celý příspěvek >
Mořská sůl do bazenu - zkušenosti, 18.7.2014
Jste normální? Na sůl musíte mít bazén a né cáchadlo, které zreziví, čerpadlo taky odolné soli.
Chlor ve vodě ano či ne, 18.7.2014
U cáchadla vždy vyměňte vodu, vytvoříte akorát chemický koktejl s nevalným výsledkem.
Stihl 041, 18.7.2014
Nejsem věštec, chytá ventilátor o cívku, ložiska, simerinky, zakopaný pes za 130 éček, 40 let stará pila, neví co s tím.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika