Příspěvky uživatele - 141.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povidla v elektrickém zavařovacím hrnci?, 16.8.2015
Tak proč pane doktore ty lepší postupy neposkytnete.
Očkování 2015, 12.8.2015
Z kolika očkovanců, jste udělal tuto statistiku.
Ma cenu zachranit rybiz/angrest?, 27.6.2015
A proč by nemohlo být poukázáno na plevel v podobě, v jaké ho málokdo zná a téměř nikdo si neuvědomuje, že takový sprejer z fotky je škůdce. Travám škodí málokterý herbicid, mimo totálních. Jestli je vzadu třešeň jsem nepoznal, ale je vidět, že má... celý příspěvek >
Technika orby, 22.6.2015
Přestože je to staré téměř dva roky, chtěl bych se 124.31 zeptat na to jak se provádí to co napsal v této větě: Plaz (celý pluh) je někdy dobré přesunout více (několik málo cm) na střed traktoru, aby náprava točila mírně směrem na hranu brázdy -... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 1.5.2015 Obsahuje fotku
Přikládám fotku stávajících zásob česneku. Nic jsem neupravoval, nearanžoval, jen jsem přepravku poodtáhl z místa tak, aby se mi lépe fotilo. V pozadí vlevo noha postele. Nějakému vyrůstání se nedá zabránit, ale přesto si myslím, že je to... celý příspěvek >
Vari vs Moundfield, 1.5.2015
Pane SvK s vložením grafů, nebo jejich vyhledání, chcete příliš po někom, kdo spatřil světlo světa v první polvině minulého století. Stran 4T motoru jste se přece chlubil, že jste v ekoakci vyměnil svůj 2T a prakticky nabádal jiné k témuž.
Kompost a psí výkaly, 18.2.2015
Můžete citovat zdroj ve kterém je to citováno - t.j. menší vhodnost a paraziti. Můj názor je ten, že do kompsotu, či hnoje patří veškerý organický materiál. Každé h... může kompost jen vylepšit a co se týče parazitů, tak ti bez hostitele pojdou a... celý příspěvek >
Prosakování rybníku, 18.11.2014
Pokud máet a pozemku vlhko pak nechápu smysl budování rybníka. NAopak je v takovém případě nutno zakopat drenáž, odvodni pozemek, nechat spodní vodu odtéct, meliorovat... Rovněž budování dvou rybníků (resp. rybník +jímka) mi nějak uniká. Snad jen... celý příspěvek >
Prosakování rybníku, 18.11.2014
Já jsem nepochopil na co se vlastně ptáte? Chtěl jste jímku abyste mohl přečerpávat vodu do rybníka a tím zvýšit jeho hladinu. A to přesto že "přítok máte" (nevím jak to chápat). Jímka se vám plní dle avšeho přání a můžete radostně přečerpávat. To... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 4.11.2014
habr.v, nebudeme se předvádět kdo co má. Tady jde o to vaše přehazování kol, z jedné strany na druhou. Každá pneumatika má vyznačený smysl otáčení, včetně pneu na kolo - bicykl. Jestliže přemístím kolo z levé strany na pravou, tak změním smysl... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 2.11.2014
Nechám se poučit o vašich zahradnických tecnologiích. Rád bych si tím rozšířil obzor a možná použil také v praxi.
Divné otáčky u Vari dvoutakt, 4.10.2014
Divím se, že jste to ještě nenašel. Jinak to co chcete najdete zde. Je to obchod, kde vám promptně vyjdou vstříc a ceny zboží nedosahují závratných výšek.
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 5.8.2014
Kdyby měl na rukou ty správné rukavice, t.j. protipořezovky, tak by ten úraz měl taky, ale bez tak fatálních důsledků.
Honda Vs. Briggs&Stratton, 15.7.2014
To sekáte každý den celou plochu, nebo jen kousky. Dvě hodiny sekání s nejmenším motorem Honda vás příjdou nejméně na 2,2l benzínu. Napište co máte za stroj, aby ten obrázek byl co nejvěrnější. Jestli to neuděláte, abych si to mohl trochu přepočítat,... celý příspěvek >
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 24.3.2014
Fiskar je vždy svařenec!! Jako všechny ostatní rýče prodávané v superhyper. V malých obchodech mají sem tam opovrhovanou čínu a sem tam něco od mikro výrobce. Jsou to rýče lisované z plechu neznámé jakosti a tím pádem neznámých vlastností. Rýč coby... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika