Příspěvky uživatele - 135.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení domácích klobás, 27.12.2015
  Zdravim, prosím o radu, proč mam někdy střed klobasy hnedozelený, chutově nevadí ale vzhledově nic moc, dík Petr
Hraboši a brambory, 25.2.2011
Na hektar se metodicky sází 2-4 tuny. Takže to máme 10-16 tun při sadbě 2 tun na hektar. Obvyklé výnosy jsou 20 tun z hektaru. Pěkné Pěkné L.A.
Stříhání staré okr. trávy a její likvidace, 25.2.2011
Dobrý den. Okrasné trávy se stříhají zahradnickými nůžkami nebo nůžkami na živé ploty. Pokud jich máte hodně na větším prostoru dal by se i využít křovinožez, motorové nůžky na živý plot. Co se týče likvidace, můžete je zaorat do země, nebo po... celý příspěvek >
Hraboši a brambory, 25.2.2011
Vynikající pane Zdeněk. Jen tak dál :D Díky moc za vysvětlení a letos to odzkouším. Hodně štěstí, jen jsem se chtěl zeptat neznáte výnosy jako čísla kolik kg z hektaru nebo menší plochy? Díky L.A.
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 23.2.2011
Co se týče těch dusičnanů, jsou stanoveny limity pro salát, špenát a kapusty. U jiných plodin to bylo vstupem do EU zrušeno. Já vám zde píšu jak to se zeleninou je, u včel to bude zajisté složitější kvůli jejich moru. Zelenina je složitá, ale dá se... celý příspěvek >
Mohu prodávat zeleninu z domu?, 23.2.2011
Jednoduché se v tom orientovat samozřejmě není, ale pokud v tom děláte, baví vás to tak to jednoduché je. Pro vás není jednoduché uběhnout 100 metrů pod 10 sekund, pro jiné ano. Takže kontrola zeleniny UKZUZ je nutná z důvodu pravosti odrůdy a... celý příspěvek >
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 22.1.2011
:D Jsem velmi rád, že jsme to nějak vyřešily. Jinak se omlouvám, pokud jsem se vás nějak dotknul, a hodně úspěchů s pěstováním A.L.
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 22.1.2011
Snad se zde nebudem hádat. O vzdělání jsem se zmínil, protože mám zahradnické, krajinářství. Dobrá souhlasím, alespon tedy po jednom sázené sadit blíže k sobě než po dvou sázené. :D
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 22.1.2011
Pane mičurinec omlouvám se, špatně jsem formuloval větu. Ale co se týče výsadby paprik, tak skutečně se sází po dvou. Mám na to vzdělání. Že vy je sázíte po jedné to je klidně možné, nebojte se je dát po dvou. A.L.
Ake rajciny a papriky si kupit do sklenika, 22.1.2011
Abych vše uvedl na pravou míru tak s panem mičurinem nesouhlasím. Papriky a rajčata do skleníku není vůbec nutné dávat. U obou plodin jsou vyšlechtěny venkovní odrůdy. Samozřejmě. že papriky jsou náchylnější, a tak papriky volíme spíše do skleníku... celý příspěvek >
Kdy a jak zasít rajčata a papriky?, 22.1.2011
Zpravidla papriky mají delší dobu klíčení a růstu. Proto osivo paprik vyséváme přibližně o 2 týdny dříve než rajčata. Semena před výsevem je vhodné nechat nabobtnat po dobu 10-12 hodin ve vodě. Urychlí se doba klíčení o 3-4 dny. Zahradník A.L.
Co patří a co ne do kompostu, 24.2.2008
Co když dám do kompostu jen listí a mech? Bude se správně rozkládat? Proč nemám v kompostu udávanou teplotu asi 60 stupnů? Předem díky za odpověd
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika