Příspěvky uživatele - 234.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houby, 18.10.2016 Obsahuje fotku
Našla jsem tuhle houbu pod listím myslím že je to lanýž.Odpový mě někdo.Děkuji.Mirka
Srolované listy, 22.7.2015 Obsahuje fotku
Zdravim Dnes jsem si na svém ořešáku všim částečně srolovaných listů a po rozbalení v nich byla maličká housenka... Neví někdo co by to mohlo být za škůdce a jak by se dal zlikvidovat? Děkuji za každou odpověď
Skvrnitost listů rajčat, 29.5.2015
Zdravim, mám ten samí problém, nejprve se to začlo tvořit na starších listech a potom už i na tech mladejch. Na internetu sem se dočetl že by to mohla být Septoriová skvrnitost rajčete a má se stříkat kuprikolem...
Onemocnění kaktusu, 2.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohli byste mi, prosím vás, poradit? Mám tři kousky kaktusu Echinocactus Grusonii a všechny mají stejný problém (přikládám fotku). U jiných kaktusů se to nevyskytuje. Nevíte někdo, co to může být a jak se toho zbavit? Mockrát děkuju 
Nemoc rybízu červeného, 15.8.2014
Dobrý den, na jaře jsem zasadila keře červ.rybízu odr. Rovada, zatím neplodily, ale všimla jsem si, že mají zespodu listů oranžové skvrny. Dále mám odrůdy titania, blanka,primus na nich ale nic není.Bojím se aby se také nenakazily. Chtěla bych se... celý příspěvek >
Strupovitost peckovin (Venturia carpophila), 11.7.2014 Obsahuje fotku
Prosím poraďte, nevypadá jako strupovitost. děkuji
Dolmar 420 SC vs 460 vs?, 14.5.2014
Dolmar PS 420 SC 2,6 Nm
Množení milion bells výsevem, 13.5.2014
Dobry den i ja pestuji milion a je to nadherna kytka vzdy kupuji saenice minuly rok jem nejak nestihla uklidit truhliky tak jem je dala do kleniku a na jare jsem zjistila e se mi vsude vysemenily ropichala jsem je a jsem vedava jak v lete pokvetou
Udírna, 17.1.2014 Obsahuje fotku
Co říkáte na tuto udírnu, má někdo zkušenost??
Udírna, 28.12.2013
Zdravím všechny uzenáře, můj dotaz je na udírnu. Uvažuji o nějaké domácí udírně cca na 20kg masa, jsem totál laik a domácí uzené pamatuji z dětství, zrovna tak i salámy a klobásky. Zabíjím čuníky 2x doroka, tak bych chtěl vyzkoušek nějakou tu... celý příspěvek >
Připuštění kozy, 30.5.2013
To záleží na genetické informaci, zda gen pro rohatost je dominantní - tedy zda rohy budou, či recesivní, v tom případě rohy nebudou.
Jakou podzimní jabloň?, 10.10.2012
Zdravím a prosím o radu, jakou podzimní jabloň si pořídit coby začínající zahrádkářka do nadmořské výšky 495 m.n.m. Půdu máme spíše nepropustnou, jílovitou, je to navážka, nic moc. V domě nemáme sklep, takže jablka nebudu skladovat, potřebuji odrůdu... celý příspěvek >
Může být třešeň ve stínu?, 23.9.2012
Zajímalo by mě, jak se bude třešni dařit ve stínu (slunce tam jde jenom trochu až navečer). Kousíček jižně od třešně by totiž byla zeď, takže sluníčko by na ní šlo až by ji přerostla - cca 3 metry výšky Díky za info
Vířivka, 6.7.2012
prosim o radu, mame nafukovaci virivku a menili jsme vodu a vespod se nam udelala velka bublina i kdyz jsme napustili vodu tak bublina zustava co mame delat?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika