Příspěvky uživatele - 233.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rider RZT 50, 4.9.2008
Dobrý den, Prosím o informaci zda máte někdo zkušenosti se strojem CubCadet RZT 50 jak zvládne velkou trávu jestli je vhodný i na neudržované plochy. děkuji
Motor Tecumseh, 14.3.2008
Dobrý den Nemáte prosím někdo rozkres náhradních dílů s popisem na motor techumseh vantage 35. Dík ma.rtin22@seznam.cz
Motor jikov, 23.2.2008
Je možné aby si falešný vzduch nasával kolem hřídelky klapky plynu? zdá se mi tam velká vůle. Jak se poškození gurer ještě projevuje? To základní nastavení někdo nevíte?
Motor jikov, 22.2.2008
Mám motor Jikov, nejdou mi nastavit volnoběžné otáčky, šroub nastavení volnoběžných otáček vůbec nereaguje, pořád jsou velmi vysoké (2100) a kolísavé na 1 stupeň nastvaní otáček. Jaké je základní nastavení trysky bohatosti směsi? Možná to bude chtít... celý příspěvek >
montážní stůl - pro opravy sekaček , 7.11.2007
Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda někdo nemá fotku nebo plánek na montážní stolici pro opravy sekaček. Děkuji
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika