Příspěvky uživatele - 248.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat tuto růži?, 31.7.2014
Konvalinko, nenapadlo mne, že by tazatelka nevěděla, že to je pnoucí růže a ty že se stříhají jinak, než obvyklé velkokvěté. A omlouvám se za překlep - napsala jsem vyhrát místo "vyzrát"... A pro tazatelku : u pnoucích růží se výhony na jaře... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 31.7.2014
Použít selektivní herbicid na dvouděložné rostliny - pak vám tam zůstane jen tráva.
Černání konce kaktusu, 31.7.2014
Pod černým koncem seříznout až do zdravé části, ranka zaschne a časem v tom místě vyrostou další odnože (jako je dělení ve spodní části fotky). Lída
Co je to za švestku?, 31.7.2014
Podle fotek na netu máte, p.Petře, pravdu. Chuť lepotice z obchodu neznám, u ovoce si vždycky počkám na to své, a švestky mám zralé až v září. Chuťově se ale Hanitě a Tuleu Gras rovnat nedá.  Díky Lída
Jak ostříhat tuto růži?, 31.7.2014
No ona stříhaná byla, až moc - místo toho, aby byly výhony vedeny, tak se prostě ustřihly... Ale růže se stříhají zjara, když kvete forzýthie ("zlatý déšť), ne teď. Pokud byste ji stříhala teď, začla by tvořit nové výhony, které by do podzimu... celý příspěvek >
Travnik je na nekterych mistech zlutozeleny, 31.7.2014
Nejsem trávníkář, tak mne berte s rezervou - na to, že je čerstvě založený, tak vzhledem k letošnímu spalujícímu slunci ho máte obdivuhodně zelený!  Lída
Co je to za švestku?, 31.7.2014 Obsahuje fotku
Soused má na zahradě švestku, říká jí "bosenská", je to již starší strom, cca 50 let. Přinesl mi v košíku, tak jsem toho využila a přikládám fotky  :-))   Lída
Co je toto za rostlinu? yuka?, 31.7.2014
Jedovaté a jinak nebezpečné pro kočky : •africká kopřiva •agave •aloe •amarylis •áron •asparagus •azalka •barvínek •begonie •bobkovišeň... celý příspěvek >
Bílá rasa a krmivo, 30.7.2014
Měla jsem víc než 15 let WHWT, pro bílé psy doporučují také doplňkové krmivo se zinkem.           Lída
Kdo mi hrabe díry na zahradě?, 30.7.2014
Pokud vím, tak švestky žere kuna.             Lída
Dozrávání renklód, 30.7.2014
Ona to někdy dělá, že i zelené jsou měkké a sladké. Ale nemají tu "správnou" chuť a vůni, také víc drží na pecce, většinou mají i nějakou ďubku od červíka nebo od vosy - a to teplo k tomu... Škoda, že to člověk nemůže na dálku ochutnat. V zelenožluté... celý příspěvek >
Specifické podmínky zahrady, 30.7.2014
Stromky, hlavně mladé, světlo potřebují, jinak pořádně neporostou. Popřemýšlejte o tom, jestli uváděným stromům u potoka (ovocné? okrasné?) by nešlo poněkud zredukovat koruny, aby se světelné podmínky zlepšily. Zhoršený růst mladé jabloně může být... celý příspěvek >
Dozrávání renklód, 30.7.2014
Také si myslím Oulinská, moje teď vypadají také tak. Sem tam plně žlutá, většinou zelenožluté (tak na kompot), ale jde to rychle v těch teplech. Na té druhé fotce na misce vlevo dole je již také žlutá. Jinak plody jsem letos nevážila, ale bývají... celý příspěvek >
Zastřihování listů u rajčete, 30.7.2014
Vylamuji pouze spodní listy od země do výše prvního vijanu s plody, případně u hustěji sázených rostlin sem tam list kvůli lepšímu proudění vzduchu mezi rostlinami. Větší množství listů lze vylámat v případě, že rostliny chytly plíseň, chcete nechat... celý příspěvek >
Jak se zbavit pařezu?, 28.7.2014
Hmmm... Jenže ono není pařez jako pařez...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika