Příspěvky uživatele - 148.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 1.10.2014
nasa je tak isto na dlazku ale zateplena hezka nic extra velkeho ale nam staci. a co sa tyíče toho osvetleni mno istže nejenom svicky nejaka ta baterka to isti skor jsem myslela ci tam napr. nekto nema zasuvky alebo svetlo dnu ai ven na... celý příspěvek >
Z čeho máte postaven zahradní domek?, 24.9.2014
ja bychsi ho postavila z dreva a strecha muze byt plechova nebo mi mame na verande takovy material ja nevym jak se to jmenuje je to take polomakke vypada to jak smyrglovy koberec nezortapa sa to na slnku ale a nepresakuje to hlavne
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 24.9.2014
ja by som si zvolila radsi truhlare od doporuceni od znamych jak z netu nebo z baumaxu nebo takovych kupovat. ja mam taky ale otazku jake okna davate na zahradni domek lidičky? stare drevenne alebo teram moderne plastová okna?  a... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 9.7.2014
moja mama na balkone pestuje pomarancovnik, citronovnik a kakaovnik a obcast tam ma take male dotierave musky, prečo? viem ze musky sme obcas mavali ked sme mali vela ovocia v kuchyni ale preco sa zrazu plodia na tychto plodinach? niesu ani plesnive... celý příspěvek >
Čo ako a čím dekorovat, 8.7.2014
fotku nemam dali sme ich na povalu zatial su klasicke biele s dreva ako sa kedysi pred 25 rokmi robily, to ma ani nenapadlo ze by sa rozpadli na daždi ale mozne to asi je a keby som ich ja neviem nainpregnovala alebo nejakym lakom natrela vydrzali... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika