Příspěvky uživatele - 78.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plíseň na plodech meruňky, 20.3.2009
Není to poprvé co se na plodech meruněk hnědé skvrny a poté plod usychá nevíme si s tím rady.  Děkuji Lonová
Kátrování hlíny na zahradě, 2.3.2009
To síto by na tenhle účel bylo vhdné ale volil bych raději to s těmy ostrými hranamy!
Kátrování hlíny na zahradě, 2.3.2009
Ten stroj (rs 400) nedoporučuji to je tak nekam na záhonek ale ne pokud chcete přesít celou zahradu. To je výhodnější si pořídit větší např. Bubnovou prosévačku zeminy a substrátu nebo prosévačku substrátu a kompostu přiložil bych adresu ale boužel... celý příspěvek >
Kátrování hlíny na zahradě, 2.3.2009
Jo ta míchačka by šla ale je těší zvolit vhodný typ síta! Síto se nesmí ucpávat ale ani nesmí vypadávat velké kusy zeminy je to fakt složitější! Bacha ne to!
Kátrování hlíny na zahradě, 2.3.2009
Zdravím! Pokud někdo zavítá na tuto diskukuzi a má nějaké zkušenosti nebo např. foto prosím podělte se o tyto zkušenosti se mnou. Potřebuji vyrobit kátr (síto) ale s větší katacitou vhazovalo by se to do něj bobkem a zároveň nabírala by se ta přesytá... celý příspěvek >
Pěstování fíkovníku, 31.8.2008
Sháním recept na výrobu fíkového džemu nebo marmelády. Fíky jsem si dnes přivezla z Chorvatska od pana domácího, docela hodně a nevím jak s tím naložit. Vždy si kupujeme na dovolené tento džem a je vynikající. Bojím se, že mi jinak fíky nevydrží.... celý příspěvek >
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 12.6.2008
Proč si myslíte, že mají reklamační oddělení u všech svých prodejen mimo prodejní místo? Protože sem chodí už více lidí jak do prodejny a dělali by asi pěknou antireklamu. Koupil jsem si na základě reklamy (blbec) také jednu z "bezvadných" pil... celý příspěvek >
dírkované plody - příčina?, 1.5.2008
dobrý den.jedná se o květopase jabloňového.aspoň v tom stádiu, kdy vám vzžírá květy.nejlepší postřik na to asi je KARATE nebo ZOLONE.ale v každím obchodě vám rádi poradí.postřik se aplikuje ještě pčed květem.při rašení pupenů.takže teď si myslím už... celý příspěvek >
Pnoucí růže New Dawn, 24.2.2008
Já s touto růží mám jen dobré zkušenosti. Kvete opakovaně, voní řekla bych tak nějak jemně a svěže a na nemoci jako jsou padlí a černá skvrnitost netrpí. Ale přece jenom provádím preventivní postřiky, protože čert nikdy nespí.  Přeji hodně... celý příspěvek >
anglické růže, 24.2.2008
Dobrý večer, tak jsem dnes úplně náhodou objevila tyto diskuzní stránky a tak se chci také připojit. Vlastně spíš vypsat své pocity. Před 10 lety, když jsme si pořídili domek na vesnici, jsem si po vzoru mé dobré sousedky pořídila první růže. Byly... celý příspěvek >
Mazání latexem po střihu větví, 23.2.2008
Jirko, mám stejný problém s půdou, je písčitá, na břehu řeky, kyselá, že kmeny jsou jak brčál, jablka padají a jsou flekatá, děcka si raději kupují. My taky.Jakou máte zkušenost a jak ošetřujete stromy a půdu kolem. Mám na mysli i postřiky...Díky
Mazání latexem po střihu větví, 23.2.2008
Miloši, kde se kupují takové přípravky, stimulátory, co to je a naco to je. Co jsou patogeny? Já slyšel jen o patogeních zónách. přidává se do vápna na kmeny také nějaká chemie navíc? Děkuji.
Mazání latexem po střihu větví, 23.2.2008
Latexová barva se kupuje i v barevných odstínech, nebo používat jen bílou a koupená je sama o sobě dost hustá? Kuprikol je na co a kde se ten koupí? Co používáte při líčení stromů do vápna? Mých 5 kmenů jabloní mám zelené jak brčál.Tahají si kyselost... celý příspěvek >
Mazání latexem po střihu větví, 23.2.2008
Jsem zahrádkář začátečník. Hledím, co všechno existuje. Tatínek zamaazával před 20-ti lety včelím voskem. Jak se jmenuje ten stromový balzám a ostatní přípravky, kuprikol(nač ten je?)...Koupit se to dá vše kde? V jaké drogerii, nebo v Baumax...a... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 23.2.2008
Dobrá, ale proč tedy vápno vůbec? Není jiný vhodný přípravek na bázi zásaditého roztoku s nějakou intoxikační přísadou proti škůdcům? Já myslím, že ta bílá odráží sluníčko, nebo?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika