Příspěvky uživatele - 246.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Houba na Azalkách, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech azalek se nám objevila tato houba. Poradíte co na ní použít??
Nová pálenice - jaký kotel?, 29.3.2013
Dobrý den, začínám budovat novou pálenici, ale nedokáži se rozhodnout jaký kotel zvolit. Jednokotlovy nebo dvoukotlový? Kovoděl, pacov nebo destila? Kdyby vy jste zakládali novou palenici jakým směrem by jste šli? V obci není plyn,... celý příspěvek >
Mutace a co s tím?, 2.2.2013 Obsahuje fotku
Zdravim všechny, v dvoulem živém plotě mi začali mutovat některé keře. Viz fot. co s tím?? Poradite.? 
Gymnocladus dioicus - nahovětvec dvoudomý, 13.10.2012
Mam dva zasazane na zahradě u Slap. Minulou zimu - 27 st přežil v pohodě.
Prosychající borovice drobnokvětá, 29.9.2012 Obsahuje fotku
před dvěma měsíci jsme zakoupili a přesadili větší kontejnerovanpo borovici drobnokvetou cca 2m. Nyní nám začína usychat jehličí. Může to být ¨změnou stanoviště, půdy nebo nemoc?
Hadí smrk - šisky, 21.6.2012
Máme na zahradě 4 Hadí smrky z toho 3 mají šišky. Kdy sklízet šišky tak abych z nich dostal semena? Ä budou ze semen opět hadí smrky nebo už narmální smrk? Díky za odpověď
Rozlámaná koruna angrestu, 21.6.2012
jde o to že ta koruna je spíše rozlomena ve dví, to uz je si neopravitelné že? Na stromku dozrávalo cca 5kg angreštu. a prudký děšť neměl s vetrem moc práce 
Rozlámaná koruna angrestu, 21.6.2012
Dobrý den, při včerejší silné bouřce mi vitr rozlámal korunu angr. stromku. Všechny větve byly obsypány ovocem.  Dá se jeste stromek opravit... nebo je lepší ho rovnou zlikvidovat? Děkuji za radu
Maličký brouček s dlouhým nosem, 5.5.2012
tak to byl asi kvetopas... spousta kvetu je mimo sezonu... 
Co pak je to za cibuli?, 19.4.2012 Obsahuje fotku
tak jeste jednou
Co pak je to za cibuli?, 19.4.2012 Obsahuje fotku
tak snad trsku lépe
Co mi to napadlo rybíz?, 19.4.2012
Mrchy jedny ..dekuji už jsem se lekl že je to něco strašidelnějsího..))
Co mi to napadlo rybíz?, 19.4.2012 Obsahuje fotku
Rybíz mi napadlo neco... uz po zasazení minulý rok brzo opadal a skoro neplodil letos jsou červené skvrny ještě vyraznější. Prosím poradte co tím a co to vůbec je. Díky
Co pak je to za cibuli?, 19.4.2012 Obsahuje fotku
V azalkách mi vyrostla asi nějaká cibulkovina..ví nekdo jak se to jmenuje??
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika