Příspěvky uživatele - 97.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Palivová hadička sekačka, 16.5.2018
V Mototechně.
Dolmar 5105c nebo stihl 271, 24.2.2016
Zdravim potreboval bych poradit s vyberem pilky, zajimali by me i vase zkusenosti s temito pilami stale se nemohu rozhodnout kterou vybrat. Bude se pouzivat prevazne na spalkovani a to asi 25 m3 za rok plus nejake prace kolem domu a zahrady. 
Černé tečky na listech draceny, 19.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím Vás, mám problém s malou dracenou, která má na sobě vystouplé černé tečky, většinou s bílou tečkou uprostřed. Kromě těchto fleků je celkově rostlina méně vitální, to nejspíš díky těm flekům - blednutí lístků... Puklice to... celý příspěvek >
Vosy, 3.7.2014
Dobry den prosim o radu jak se zbavit vos, ktere si zacali delat hnizdo venku pod schody!!?? schody jsou ze zeleza a vedou na balkon. Prosim o radu. Nemuzu totiz chodit po tech schodech... Moc dekuju o jakekoliv reseni. Dik slecna Romana
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 11.5.2014
zajímal by mě výkon motoru, protože se v každém inzerátu silně rozcházejí. někde píšou 1,5kW jinde i 3,5kW tak nevím co je pravda.
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 11.5.2014
dobrý den. mám Stenson BC520, sice je to prý "šmejd z číny" ale na tu trochu co stím seču mi to stačí.pokud se něco někde povolilo tak to utáhnu a nebo si poradím aby se to nepovolovalo.znám spoustu značkových věcí které se zničili dřív!!! pokud... celý příspěvek >
Česká rajčata, 22.2.2014
Máte naprostou pravdu, že o české odrůdy rajčat je asi menší zájem, než o zahraniční. Nevím, čím to je. Domnívala jsem se, že pokud je něco vyšlechtěno pro naše klimatické podmínky a v nich po léta úspěšně pěstováno a spotřebiteli chváleno, není... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika