Příspěvky uživatele - 179.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Náhrada za poškozené čerpadlo u Darlingu, 8.4.2016
To čůrá z každé hadice, je nutné opatřit tuto koncovkou, vyzkoušeno, funguje.Není přece žádoucí zalévat zahradu u souseda s výtlakem jako mají hasiči.
Náhrada za poškozené čerpadlo u Darlingu, 8.4.2016
Já také používám tento druh čerpadla na zalévání, ale mám napojenou hadici přímo na čerpadlo bez nádrže. Ta je tam zcela zbytečná i s tlakovým spínačem. Stačí pouze vypínač s jištěním. Takto už  zalévám více jak 40let a v pohodě. Na zimu... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 22.2.2016
Nejsem chemik, ale ledek není sanytr, ledek se používá na dočištění vypraných střev, sanytr ve směsi se solí na nakládání masa na uzení nebo uzeniny.
Husi krky, 31.12.2014
A co tak do té 20 strčit tu 16,nakrájet na kousky a už toho bude třeba 400m
Husi krky, 30.12.2014
Vážený pane, husí krk je určen pro elektriccké vodiče do zdi. Dovede si představit manipulaci se 100m a v tomto chladném počasí, ty musí při narovnávání zákonitě prasknout. A jaké by jste na to požíval spojky? Navštivte www stránky nějakého... celý příspěvek >
Papriky - žloutnutí listů, 4.8.2014 Obsahuje fotku
Poradí mně někdo co se děje s rostlinami paprik a čím ošetřit? U rosliny začnou žloutnot listy až úplně opadají. Pravidelně zalévám a každých 14dnů přihnojím Kristalonem plod a květ a za dalších 14  dnů zkvašenými kuřinci. Rostliny jsou v... celý příspěvek >
Řasy v plastové nádrži, 30.6.2014
Zamezit přístupu světla černou folií.
Bubnová sekačka - pojezd, 10.11.2013
Mě se stalo to samé co vám, poprvé v nové sekačce nebyl olej ani vazelina. Opravili to v záruce a naplnili vazelinou. Po 4hod provozu bylo kolečko očesané znovu.. Po výměně jsem dbal na to, aby tam dali takový olej, který je v převodovce DSK 317. Od... celý příspěvek >
Motorek na gril - převod, 26.4.2013
Také používám motorek ze stěračů 12V a poháním jej nabíječkou 12/6V. Bez jakýchkoliv převodů jsou otáčky při 6V asi 25-30 za min.Ty jsou optimální, protože tuk nebo šťáva z grilavaného masa nezkapává a ani neodstřikuje vlivem odstředivé... celý příspěvek >
Nezabúdli ste na sýkorky?, 9.12.2012 Obsahuje fotku
Krmím slunečnici a lůj vařený, pomletý s trochou škvarků a ořechů.slétá se mnoho ptáčků a chodí i veverka.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika