Příspěvky uživatele - 210.72

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bažantí odrůdy, 21.1.2015
Já myslím, že pokud jste byl na vojně tak víte co jsem myslel. Jinak je to dobrý. sadař vlada
Jurrský ovopark, 21.1.2015
Zdravím Chtěl jsem se Vás zeptat na názor odrůdy Kirchwaldenské. Trochu mi to připomíná Průsvitné letní. Děkuji sadař vlada
Jurrský ovopark, 21.1.2015
Zdravím Je zajímavé, že se najdou kritici což je zdravé, ale ta horlivost po starých odrůdách na výstavá nasvědčuje spíše tomu, že lidé chtějí staré odrůdy, ale stydí se to přiznat veřejně. Docela dost lidí se schánělo po Landsberské renetě a... celý příspěvek >
Jurrský ovopark, 21.1.2015
Zdravím Toto téma jsem znovu zavedl, protože se už pár let začínají prodávat staré odrůdy a každý rok se nějaká zase vyhrabe ze šuplíku a je v prodeji, Proto toto téma znuvu. Je to dobré i jako monitoring, kde jsem dostal i zpětné reakce od... celý příspěvek >
Bažantí odrůdy, 21.1.2015
Dobrý den Zakládám toto vlákno, aby byla korektnost ke všem odrůdám , jaké novinky jste si vysadily, jak jste s nimi spokojeni, které Vám chutnají... Nabízím zde volnost emocím. Děkuji sadař vlada
Očkování / roubování broskvoní, 28.6.2014
Zdravím jaký je nejmenší možný průměr podnože pro očkování?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika