Příspěvky uživatele - 245.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prodej ovocných stromků, 4.11.2014
také jsem letos objednala přes intermet 2 stromky meruněk/ Radka+ Bergeron/, protože v nejbližší školce v Bruzovicích tyto nemají. Před 5lety jsem tam koupila jabloň Matčino a je z toho nějaká zimní odrůda, která doposud urodila 1 jabko. U... celý příspěvek >
Slepice- pomocnice v boji proti slimákům, 16.8.2014
Mým 7 slepičkám taky moc chutnají a perou se o ně: Jen jim je musím nasbírat, na zeleninové záhonky nesmějí.
Broskvoň Red Haven, 4.8.2014
Na sev.Moravě v nadm.v. 300m jsem již sklidila od 10.7. Favoritu moretini 3, Dixired, nyní dojídáme Inku- opravdu skvělá, jde od červené pecky, váha 150g. Redhaven ještě tvrdý, stejně jako již vybarvený Cresthaven.
Favorita Morettini 3, 26.6.2014
Tak dosud nikdo nenapsal jak jste na tom s rannými broskvemi, když meru%nky už ochutnáváte. U mne (sev.morava 300M) už favorita začíná vybarvovat, ale stále tvrdá. Největší zklamání je, že je velikosti ořechu. Loni byly mnohem větší plody při... celý příspěvek >
Brambory ještě nevylezly, 26.5.2014
tak já jsem koncem února dala asi do 4 květináčků po bramboru, v březnu jsem je zasadila na zahradu. Sice mi je šlehnul mráz, ale dnes jsem sklidila několik hlíz na večeri- jen jsem to podhrábla-hraboš byl rychlejší a jeden trs už požírá. Byla to... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 13.4.2014
Mám 5ti letou merunku Pincot, Veecot a Orangered. Sev.Morava 300m n.m- letos měly asi po 6 květech, tak jsem nestříkala. Ale loni 2x Baycorem. Asi jsem udělala chybu-má ještě cenu ted stříknout Baycorem? Já tu moniliozu nepoznám, ale ty zaschlé... celý příspěvek >
Ranne zemiaky/brambory 2014, 10.3.2014
Má smysl už zasadit nebo raději počkat až nebude v noci pod nulou? Myslela jsem zasadit a přikrýt textili. Děkuji za názory.ou
Plody na Paw Paw - muďoulu, 15.2.2014
Chybu asi neděláte, taky mi dva roky kvetl a nerodil, začal plodit až v 7 roce.Zkuste ještě opylovat štětečkem mezi rostlinami.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 18.11.2013
Dobrý den, už stříkáte proti kadeřavosti?
Otvor do kurníku, 17.9.2013
Prosím o radu, co upevnujete na vstup do kurníku na zimu, aby tam slepice lezly a nebály se - někde jsem četla že pytlovina? Nebo nic a nechat to jen přes den otevřené, na noc zavřít. Děkuji za rady
Dixired, Fenix, 1.8.2013
Pane Mirku, můžete to mít Dixired, já ho mám a taky je ještě tvrdý, ale krásně vybarvený a sladký. Podle tabulky zraje 3.8. Favoritu už mám snědenou. Sev.Morava 300m.n.m.
Dosavadní klady a zápory letošní ovocnářské sezóny, 12.5.2013
I přes vytrvalý déšt jsem se vydala na obhlídku broskvoní a zjistila sem, že kadeřavost se zatím neprojevila. Ale objevila jsem na 4letých Dixirad a Red Haven mnoho zdvojených plůdků. Zatí jen na těch 2 druzích, na jiných ne. Že by to bylo důkladným... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 11.5.2013
14.10.2013 jsem septala jak zazimovat tomely. Nakonec jsem obalila stromky pytlovinou, kmeny netkanou t. a při mrazech jsem přidala i nahoru netkanou t. Poslušně hlásím, že mrazy přežily a raší... Mám 3 různé druhy, nevím jaké, jen jeden se ulomil... celý příspěvek >
Meruňky Pincot a Kioto, 28.4.2013
Mám jen Pincot a vloni, když u nás-Sev.Morava- bylo v zimě i -23,5 vymrzly kšechny květní   pupeny.  Vůbec nekvetla. Takře vydrží asi jen do -17st, aby kvetla. Letos tedy kvete, ale také některé větvičky nevyrašily. Proti monilioze... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika