Příspěvky uživatele - 58.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pampelišky - nová hrozba?, 25.5.2017
Pampeliška indikuje utuženou půdu. Svými kořeny ji rozráží a provzdušňuje. Pochybuju, že ten lán byl v nedávné době úrodný. Možná kdysi... Až splní svůj úkol, tak ji doplní a postupně nahradí jiné rostliny. Pampeliška není hrozba.
Rozmnožování anthurie, 24.2.2008
Chtela bych se zeptat, jak je mozne rozmnozit anthurii a jestli to muze byt i v dobe, kdy kvete. Dekuji
Balkon na východ, 21.2.2008
Prosim vas, co se da pestovat na balkone smerem na vychod? Chtela jsem pestovat rajcata, jahody atd., ale s tim se asi muzu rozloucit, ze? Nebo je nejaka zelenina nebo rostlina, ktere se tu dari? dekuji za odpovedi
hrách na balkone?, 21.2.2008
Chtela bych se zeptat, jestli je mozne pestovat hrach (zeleny hrasek) na balkone treba v truhliku, nebo je to sci-fi?
Klíčení měsíčních jahod, 21.2.2008
Dekuju
Klíčení měsíčních jahod, 21.2.2008
Zasadila jsem měsícní jahody a ony ne a ne vyrašit,...chtěla jsem se zeptat, jak dlouho zhruba trvá, než začnou klíčit? A nevíte, jak dlouho to trvá u keříčkových rajčat, měsíčku a hledíku? dekuju
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika