Příspěvky uživatele - 128.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magi bylinka, 22.6.2014
Mýlíte se.Libeček pěstujeme léta na zahradě.Je velmi zdravý a rozhodně to není plevel.Italské magi je úplně jinak rostouci rostlina.Možná vás zmylilo, že se libečku také říká mágovka.Jana
Bojí se na podlahu, 8.4.2013
Dobrý den, v sobotu jsme si přivezli 7týdenní štěnatko jezevčíka. Je ještě hodně malinký takže jsme si ho hned položili na koberec a vedle má deku a pelíšek. Od té doby na podlahu nevzl. Jakmile se vzdálím tak hrozně kňučí a naříká. Je vidět že chce... celý příspěvek >
Meruňková marmeláda z dýně, 12.10.2012
Džem ze žlutých blum je skutečně hodně podobný meruňkovému.Krásně voní i chutná.
Meruňková marmeláda z dýně, 12.10.2012
Já dýni kompotuji.Je to jediné, z čeho ještě kompot dělám.
Lukon Glads, 1.4.2012
Já jsem si rostliny objednala, přišly výborně zabalené, kvalitní sazenice, prostě jsem moc spokojená a mohu jen doporučit. Lida Raabová
Japonská vrba, 20.6.2010
Dobrý den, dostala jsem 3 vrbičky, zatím jako malinké keře. Chci začít zastřihávat do tvaru, mám začít hned, nebo až trocu obroste? Kdybych zastřihávala teď, tak nezbude moc větviček. Děkuji Alena
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika