Příspěvky uživatele - 190.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy s kanadskou borůvkou, 11.9.2016
Děkuji za reakci. Přidáme tedy rostlinkám rašelinu a budeme zalévat méně často, ale více. Snad se zadaří a příští rok už budeme mít víc plodů :) 
Problémy s kanadskou borůvkou, 11.9.2016
Děkuji za reakci. Zkusíme tedy zalívat podle Vaší rady :)
Problémy s kanadskou borůvkou, 13.7.2016
Děkuji za odpověď a radu. Borůvky, stejně jako vše ostatní na zahradě, zaléváme dešťovou vodou. Kristalon jsme používali pravidelně na jaře, přímo na borůvky. Loni jsme také hnojili a borůvky na tom byly podobně jako letos. Zkusíme tedy zalévat... celý příspěvek >
Problémy s kanadskou borůvkou, 4.7.2016 Obsahuje fotku
Švestka
Problémy s kanadskou borůvkou, 4.7.2016
Další foto - švestka
Problémy s kanadskou borůvkou, 4.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, obracím se na Vás s žádostí o radu. Máme na zahradě 4leté kanadské borůvky, se kterými si od loňského roku nevíme rady. Listy jsou hnědé, ohnuté, plody téměř žádné (viz foto). Borůvky hnojíme, mají i pravidelnou zálivku. Bohužel stejný... celý příspěvek >
Konopí, 13.4.2016
Souhlasím.Také jsme měli hodné sousedy, než nás udali.
Konopí, 13.4.2016
ČR je nulová tolerance pěstování konopí indického.V loňském roce jsem měl 4 rostliny, ale dobří sousedé mě udali.Konopí mělo jenom listy, přijela policie a rostliny sebrali.Dostal jsem podmínku na 18 měsíců.Je to paragraf 463/2013
Border kolie do bytu?, 11.1.2016 Obsahuje fotku
Můj názor je, že i být je v poradku, před pěti lety, než jsem odesel od rodičů, chovala mamka výmarského ohaře v bytě 2+1, podotykam, že dělá myslivost a pes měl nejednu zkoušku a celkem jsme na něj byli vázáni, poté šla na barák, a v té době jsem se... celý příspěvek >
Japonská vrbička - množení, 22.6.2014
množení japonské vrby: před pár lety jsem zakoupila keříček v květinářství - dnes je z něho asi 2m vysoký stromek, stříhám na jaře po zhnědnutí růžových lístků a množím odstřihnutím dřevnaté větvičky, ostřihám postranní větvičky asi na 2cm, namočím... celý příspěvek >
Nářadí zn. Berlan, 24.9.2011
koupil jsem také tento křovinořez, ale bez českého návodu.Nevím vůbec jak to složit a jakej benzín do toho patří.Mohl by jste mi poradit kde vzít český návod?Předem dík
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika