Příspěvky uživatele - 174.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oka - Šťavel hlíznatý (Oxalis tuberosa), 8.5.2015
Tak jsem podle návodu zasadil pár hlízek. Jsem zvědavý na výsledek.
Rozdeleni druhu tykvi a jejich vzajemna sprášitelnost, 17.3.2015
Tady je návod jak udržet odrůdy tykve čisté. Popř. tady.
Jakon, 17.3.2015
Jde to. Zrovna jsem se díval, jak to pěkně zakořeňuje.
Hořký tuřín, 11.3.2015
Do not allow the plants to dry out as this will result in woody bitter flesh Takže jestli mu bylo sucho - může to být tím.
Lilek borůvkovitý S. scabrum Chichiquelite, 11.3.2015
Zase někde píší, že je jedlý, jedovatý stejně jako rajčata, nezralý. Dokonce snad i nať je jedlá. "In Africa it is cultivated as a leaf vegetable and for dye from the berries.[1] Zdroj
Rozdeleni druhu tykvi a jejich vzajemna sprášitelnost, 10.3.2015
Dýně neboli tykve se dělí do několika skupin, u nás nejznámější jsou: 1)  Tykev velkoplodá - Cucurbita maxima Druh tykve známé u nás především díky klasickým „kompotovým“ dýním žluté barvy většina patří k odrůdě Goliáš, plody dosahují i 30... celý příspěvek >
Lilek borůvkovitý S. scabrum Chichiquelite, 10.3.2015
Dostal jsem semínka této rostliny, tak se chci zeptat, jestli s ní má někdo zkušenosti. Podle tohoto článku by to mohlo být docela zajímavé.
Česká rajčata, 21.6.2014 Obsahuje fotku
Pochopitelně mělo být "polovYsoké"
Česká rajčata, 21.6.2014 Obsahuje fotku
Podle popisu uváděného v učebnici "Zelinářství" SZN č.:679 1957, rajče Ostravské rané tvoří polovisoké keře asi 75 cm - což je asi jako Immun
Diamantová motyka - diamond hoe, 28.5.2014
Právě naopak - jak jsem dnes zkusil - u nás je sprašová půda - sice bez kamenů, ale se sklonem k lepení a tuhnutí -  a díky tvaru jde do země lépe než klasická plečka.
Diamantová motyka - diamond hoe, 28.5.2014
Tak nakonec se mi podařilo přesvědčit kováře (mého bratra) aby ji vyrobil. Dostal jsem ji k narozeninám. Dnes jsem ji poprve vyzkoušel. Proti plecímu očku se s ní pracuje asi o 30% rychleji. Výhody - tvar kosočtverce vytváří 2 tupé úhly, které... celý příspěvek >
Diamantová motyka - diamond hoe, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Němci mají taky Ziehhacke a nebo Wegeschuffel a aby toho nebylo málo Stoßhacke. Že by také slovanské kořeny? Jenže můj dotaz nebyl na to jak se co řekne v kterém dialektu, ale jestli má někdo s tímto nástrojem zkušenost. Corona Clipper... celý příspěvek >
Diamantová motyka - diamond hoe, 17.4.2014
Nevíte někdo, jestli u nás je k sehnání "diamond hoe" neboli diamantová motyka. Vypadá to že poměrně dobře usnadňuje práci. Nemáte s ní někdo zkušenosti?
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 12.4.2014
Když upražíte semeno hořčice - je stejné velikosti a namícháte ho s osivem tak přetrhávat nemusíte.
Ruční secí strojek Agrozet Roudnice, 25.2.2014
Já ho používám na setí na záhonky, aby sel řídčeji upražím trochu hořčice, smíchám s osivem a nemusím tolik jednotit.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika