Příspěvky uživatele - 203.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muškáty pomoc, 21.6.2010
Včera jsem skoro stejný dotaz dala na jiné fórum. Polopřevislé plnokvěté muškáty z OBI. Zasazené v zemině pro muškáty a hnojené hnojivem na muškáty. Je to jen u některých. Tak zkusím podle rady počkat a uvidím.
Bakopa, 12.3.2010
Taky už se nemůžu dočkat jara a tak aspoň sázím a o kytkách čtu. S foliáčkem zkušenost mám, koupila jsem si ho minulý rok na jaře. Ale není to jako skleník, co jsem vypozorovala, tak je v něm skoro stejná zima jako venku, má význam jen před tím... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 21.2.2008
Můžu všem poradit. Zakoupil jsem přípravek na mravence a vosy, který 100% zabírá. Neznám jeho název, ale vosy ho vyloženě nesnáší, mravenci jakbysmet. Stačí to na pár vos aplikovat a ony to jako nemoc zanesou do hnízda. Pro jistotu jsem jim to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika