Příspěvky uživatele - 226.76

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 19.6.2014
Zdravím, co si mám představit při výrazu " zahlcovat blok palivem protože jej kroužky neutěsní a propustí ".  Pístní kroužek je vyroben z materiálu, který po zahřátí "do červena" nezmění vlastnosti. Myslíte, že motor při maximální zátěži... celý příspěvek >
Agzat po pridani plynu zhasne, 19.6.2014
Zdravím, pokud neuvedete jakým motorem máte stroj vybavený, tak marně čekáte odpověď. Standa.
Husqvarna 36 zadřený motor, 18.6.2014
Zdravím, HQ 36 má oddělená plochá speciální gufera těsnění klikové skříně. HQ 136 má tzv. guferoložisko, je to kožisko zalisované do pogumovaného pouzdra, které tvoří i gufero. To znamená, že záměna by byla možná i s výměnou těchto ložisek. Standa.
Stihl MS 230 pri pileni straca vykon a vypina sa, 18.6.2014
Zdravím, nikdy jsem se s touto závadou nesetkal, můžete prosím vysvětlit o co se jedná. Standa.
Nefunkční doběhová brzda el.sekačky, 18.6.2014
Zdravím, Stando elektrická. Brzda je přitlačována pružinou a odbržďována elektromagnetickou silou rotoru. Konstrukčně je to u některých lacinějších modelů provedeno tak, že se opírají o sebe kotouč lamely a unašeč hranami výlisků z plechu.... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 6000,-, 17.6.2014
Zdravím, pseudo tlakové mazání jsem uvedl, protože Robin má jakési čerpadlo a olej přečerpává, narozdíl od Hondy, která má na hřídeli jazýček. Tento vlastně olej rozmixuje a maže rozstřikem a olejovým aerosolem. Standa.
Křovinořez kolem 6000,-, 17.6.2014
Zdravím, srovnávat nůžete až si všechny  (Stihl, Hondu, Subaru) vyzkoušíte a motory rozeberete. Rozhodně se ani v jednom případě nedá hovořit o profi nasazení. Na nejvyšší zátěž a nejdavější motor je Stihl, zadírání a trhání ventilů vyřšili... celý příspěvek >
Starjet AJ 92-16 nebo Husqvarna CTH164, 17.6.2014
Zdravím, kolíky si nakupte do zásoby a výměna je snadná záležitost. Rozvodový řemen nepraská pro nic za nic, to už musela být rána. Vaše poruchy nejsou neuměním sekat ale pozemek není na tento způsob sekání řádně připraven. Když jsem přecházel ze... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika