Příspěvky uživatele - 126.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez kolem 6000,-, 16.6.2014
Naopak, daleko víc se mi líbí řešení Stihlu vnitřím mazáním u jejich 4-mix motorů. Přece jenom klasický 4-takt vyžaduje přece jen víc údržby a dá se snadněji zničit.
Křovinořez kolem 6000,-, 14.6.2014
Stím výkonem jsem reagoval na tu FS55 ta má 0,7 kw a FS87 0,95 kw. Což už je rozdíl. Nevím kolik má stiga.  Je jasné, že dvouramenný popruh je lepší ale to bych právě řešil u profesionálních křovinořezů, kde se s tím seká celý den. Na hodinu... celý příspěvek >
Křovinořez kolem 6000,-, 13.6.2014
V postroji to podle mne není. Já mám stihl FS87 s jednoramenním popruhem a pozemek vysloveně členitý, ve svahu. Ale prostě tam projdu a za mnou tráva neroste... Soused vedle má "bzučila" s výkonem o řád níž sice s pěkným popruhem, ale trápí se na tom... celý příspěvek >
Mýt či nemýt benzinovou sekacku, 14.5.2014
Mám sekačku s plechovým šasi a myji vodou pravidelně. Mám totiž rád čisté nářadí. Řeči o rezavění jsou nesmysl, sekačka velmi rychle vyschne. Je to jenom o lenosti...
Jak se zbavit přesličky, 9.5.2014
Skvělý je na přesličku Bofix. Na trávník mi stačil jeden postřik. Blbý je když je přeslička ve skalce, tam je potřeba ji potřít štětečkem aby se nepoškodili ostatní rostliny. M.
Rašení pupenů na kmeni, 29.4.2014
Hezky se mi ujmula třešeň, ale přemýšlím jak se zachovat k rašícím pupenům na kmínku - pod korunkou. Jestli je ulámat teď, nebo potom ořezat... Dík
Cupressocyparis leylandii - řez po výsadbě, 22.2.2014
Na podzim jsem zasadil Cupressocyparis - sazenice 80 cm vysoké. Přemýšlím jestli je mám na jaře zastřihnout. Kdy se po výsadbě začíná se stříháním?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika