Příspěvky uživatele - 236.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problem s plotem, 11.5.2016
Já mám také sousedy šmíraky, nevadí jim vytáhnout lahvače a cigáro otočí si plastové židle a čumí. Tak jsem hned po přestěhování vysadil habry ve dvou řadách, teď jsou po pás, na podzim budou po prsa a příští rok budou čumět do plotu.
Pavlonie plstnatá, 30.4.2016
Samozřejmě to popínavka není, já jsem dával do rašlinových tablet a pak do 3l květináče a na zimu do sklepa, druhý rok už musela do země, protože to roste rychle (2 rok v srpnu přes 2 metry)
Nůžky Felco 2, 8 (6) nebo Bahco PX-M2(3)?, 24.2.2016
Přidám také svojí zkušenost: Dostal jsem darem nůžky Fiskars s plastovou rukojetí s jakýmsi mechanizmem 1-2-3 který měl usnadnit stříhání silnějších větví, tím že se zmáčkne rukojeť 3x a oni ji postupně ustřihnou. Ostříhal jsem jen jednu hrušku s... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Když někdo pálí ovocné větve krásně to voní, hned si vzpomenu na uzení...
Daple dandy pěstování, 10.8.2015
To jsem se taky asi napálil, plody suchem opadaly, ale nejde mi do hlavy jak můžou prodávat něco jiného jako daple dandy která je obchodní značkou, až budou plody zkusím to u nich reklamovat
Drtič větví Dolmar FH2500, 23.7.2015
Já jsem si letos koupil vares shark 2.8kW a podrtil takovou haldu, že jsem měl deset koleček drtě. Nůž je v pořádku a drtí vesele dál. Jediné co bych mu vytkl, že jsou kolečka na převoz k ničemu.  Bral i ty silnější těch 45mm mohly mít, když... celý příspěvek >
Ohřev bazénové vody, 16.6.2015
Co tohle? Vypada to docela pěkně pokud máte nevyužité vedro na půdě.
Moruše - hledám jakékoliv informace, 2.6.2015
To máte Františku nějaké malé plody, nebo obří ruce :-)
Habr - červenání listů, 1.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, pokud myslíte takto jako na obrázku, tak to je normální a listy pak zezelenají, alespoň v mém živém plotu. (Jestli rostlinám něco chybí to nevím)
Pozdní rašení moruše, 18.5.2015
Přesně tak jde mi o ty výrustky kolem mrtvého pupenu, zkusil jsem to stříknout Dithanem (který byl po ruce) dokud je sucho, když má být deštivý týden. Obyč lupou jsem koukal a nic zajímavého nevidím, bude to ale určitě nějaká houba. Bylo to... celý příspěvek >
Nemoc nebo škůdce?, 17.5.2015
Já bych neřekl že to jsou mšice, když jsem měl takhle skroucené listy uvnitř byla nějaká larva čehosi, která právě listy ožrala, použil bych také nějaký postřik na savý a žravý hmyz (jak radí Kuky - mospilan, calypso). Jinak se mi taky zdá na... celý příspěvek >
Pozdní rašení moruše, 15.5.2015 Obsahuje fotku
Zravím já nemám problém s celkovým rašením, ale některé pupeny jsou jakoby mrtvé a kolem se tvoří nějaká houba či co? bude někdo vědět co s tím? Pokud to bylo na konci větvičky tak byl konec suchý a odstříhal jsem to. Na netu jsem nenašel žádné info... celý příspěvek >
Ožraní kříženci meruňky, 15.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Tak tu máme nový rok a třešňomeruňka je zdravá, daple dandy krásně zareagoval už loni týden po tom postřiku mospilan + nissorun a krásně obrazil zdravými lístky, letos je také zdravý. Pouze švestomeruňku Pflaumikose stále... celý příspěvek >
Pozdní rašení moruše, 13.5.2015
Pokud byl stromek prostokořený tak se měl jistě sestříhat jako všechny stromky.
Moruše převislá, 1.5.2015
Já mám už na obou moruších zelené pupeny a jsou vidět zárodky plodů.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika