Příspěvky uživatele - 58.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni krby Věříš, 12.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, přikládám fotku. Není nic moc, protože jsem ráno spěchal, ale krb vidět je :). Je trochu pomalovaný od dětí, ale to nebylo součástí dodávky.
Zahradni krby Věříš, 10.6.2014
Zdravím, tento krb jsem si postavil dva roky zpátky a jsem s ním moc spokojený. Vybral jsem si variantu Combi - krb s malou přístavbou. Jeho postavení jsem zvládl sám během jednoho dne. Nejvíc práce mi ale dalo vyrovnat podlahu v pergole,... celý příspěvek >
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 9.8.2011
Tak jen přidám zkušenost z konečné realizace. Podle rady jsem pouzil U patky zabetonované do země, které jsem běžně viděl např. u pergol. Ukázalo se to jako ne úplně nejlepší řešení. Patky jsou měké a hybou se jak v roxorech (kousek kouka nad zem),... celý příspěvek >
Choroba rybizu?, 1.8.2011 Obsahuje fotku
Ještě připojuji fotku černého rybízu. Halogen
Choroba rybizu?, 1.8.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, letos jsem zasadil několik keříků červeného (detwan) a černého (tytanie) rybízu. Čerbený rybíz moc neroste a poslední týdny listy od krajů hnědnou a zasychají. Viz fotka.V čem je problém? Černý rybíz začal skoro okamžitě růst, dokud se... celý příspěvek >
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 5.5.2011
Diky za odkaz, takhle nějak to asi udělám. Jak asi hluboký je ten betonový základ pro jednotlivé patky? Ali píše 50 cm a více, mně to přijde snad až moc hluboko. Díky Merendy
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 4.5.2011
Dobrý den, díky za reakci, i když dle mého zbytečně ostrou. reakce na poučení: Máte pravdu, že jsem nezkušený uživatel, ale přišlo mi logické dát dotaz do jiné sekce. Můj první dotaz směřoval čistě na nátěr - proto je v sekci "Malířské a... celý příspěvek >
Jak ukotvit dětskou prolézačku, 4.5.2011
Dobrý den, chci ukotvit dětskou prolézačku s houpačkou a skluzavkou do země. Ke stavbě použiji smrkové kůly o průměru 10 cm. Prolézačka bude vlastně malá věž o půdorysu 150 x 150 cm a 2,5 m vysoká + příčný trám na houpačku Hlavní důvod je ten, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika