Příspěvky uživatele - 224.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2014), 28.9.2014
Včera jsem sklidil Kernera, protože mi začal dost hnít a zcvrkávat se. Cukernatost moštu 21°NM. Lokalita Praha. Tramín ještě tak týden nechám. Sice je už pěkně vybarvený, ale střapce jsou zdravější. Zkusmo bobulky mají okolo 23°, mošt by měl... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 11.6.2014
Tady v Praze kvete naplno Tramín a začíná Kerner. Víc odrůd nemám...
Co vaše réva? (2014), 29.5.2014
Mirku, to si děláte pr..., že již máte takto krásně rozjeté kvetení, nevím, jestli ty keře přitápíte nebo na ně svítíte UV lampou, protože když jsem teď projížděl přes JM do Budapešti, tak réva ve volném prostoru zdaleka takto pokročile... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 6.5.2014
Tady v Praze Ďáblicích bez problémů, nejsme v údolí, nejnižší teplota u země za tuto víkendovou epizodku +1,0°C ráno v pondělí 5.5. Ve 2m nad +2°C. Takže to máme za sebou a těšíme se na dlouhou slibnou vegetační sezonu . Přesto mě Mirek z Břeclavi... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 18.3.2014
No Mirku máte to dost napřed, tak aby Vám to ještě nepomrzlo později. Riziko mrazíků je ještě veliké... V Praze pláče a chystá se rašit jen Tramín u jižní zídky, ostatní ještě nic.
Sklizeň révy 2013, 25.8.2013 Obsahuje fotku
Praha: Já letos bojuju s padlím u Kernera, Tramín je odolnější. Násada úrody je bohatá, ale dozrávání je letos zpožděné, i bobule jsou menší. Pěstuju jen tyto dvě moštovky, foto přikládám.
Hubové ochorenie letorastov, 21.8.2013
To mám taky každým rokem, ale na hrozny to nemá vliv, pokud nejsou napadené nebo listy.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika