Příspěvky uživatele - 130.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vozik za trakturek, 10.2.2015
Presne tak i k tomu pristupuju, ze to neni Zetor. Ted jsem se bavil s Mountfield servisem, kdy mne v podstate rekli presno to, co jsem si myslel. Pri rozumnem zatizeni (ridic+vozik+naklad) a hlavne zachazeni (rozjezdy) by nemel hrozit zadny problem.... celý příspěvek >
Zahradní rider Stiga nebo Castle Garden, 10.2.2015
Mam XF 140 a na bezne sekani do 30cm vysky travy absolutne bez problemu. Jen se to musi koupit v obdobi s nejnizsi cenou. Ja bral za 37 000. Neni to zadny "trhac" ale s tim snad kazdy pocita...
Vozik za trakturek, 6.2.2015
No tak potom kdyz zapojim vozik (prazdny 40 az 50kg) naklad vaha 50-70kg tak by nemel byt problem. Z kopce nalozeno, do kopce na prazdno.
Vozik za trakturek, 6.2.2015
Panove vy jste nepochopili mou uvahu. Ja vim, ze tento stroj neni zadny tahac a pro me ucely bohate staci pokud nalozim na vozik 50 nebo 70kg, treba patniku nebo jedny kolecka pisku a odvezu je tam, kde je to potreba. Ja nebudu unaveny a stroj... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 4.2.2015
Diky za reakci. Jedna se mne o to, ze technik rikal, ze bych mel prilivat stabilizator paliva, ktery zabranuje kondenzaci vody a dalsich "veci" z te bioslozky. Kdybych to vzal v A nebo DE, tak to bude bez te slozky a nic tam prilivat nebudu muset a... celý příspěvek >
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 4.2.2015
Panove, ti z vas kdo maji blizko do zahranici, kde se neprimichava bioslozka do benzinu (asi Rakousko, Nemecko) berete tam benzin do sekacek/pil/krovinaku? Nedavo se mne stalo, ze mne dosel benzin v rideru a musel jsem vzit na nejake "shit" pumpe... celý příspěvek >
Rychlerostouci zivy plot, 3.2.2015
Dobry den mate nekdo zkusenost s tzv. rychlerostoucima zivyma plotama? Funguje to nebo je to jen tahani penez z lidi? Neco jako extrémně rychle rostoucí zázračný živý plot 2. generace - s WonderHedge technológií Diky
Zahradni krby Věříš, 3.2.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, v priloze je nakres i s rozmery.
Rider XF 140 HD, 12.1.2015
jeste bych pockal, 47tisic je moc, mylim, ze 50% prijde, tak jako vzdy
Rider XF 140 HD, 12.1.2015
Jakou nejvyssi travu jste s riderem sekl a sbiral? Nechal jsem si vyrobit triramenny nuz od Abbeconu, ktery by mel zlepsit seceni vyssi a mokre travy, tak jsem zvedavy. Az dorazi a budu mit nejakou zkusenost, tak dam vedet.
Hrabos?, 3.11.2014
A jak ho zahubit? Staci do der nastrkat ty ruzove polstarky na mysi, diry zahrabat a pockat? Diky
Hrabos?, 3.11.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, muzete mne prosim poradit, co to je za mys/hrabose/hryzca? Najednou se na zahrade zacely objevovat takoveto diry. Nevim co s tim. Nektere jsou i dost velke. Nastrkal jsem do co nejvetsiho pocty der jed proti mysim, ale nevim, jestli... celý příspěvek >
Rider XF 140 HD, 28.10.2014
Mam ho 2 roky a funguje a fungovat bude a to se s nim moc nemazlim. Jediny problem je v tom, ze kdyz je trava uz prerostla (vic nez 30cm) a vlhka, tak se ucpava tunel. Ale to muze byt tim, ze jsem rider dlouho ze spodu necistil a mam absolutne tupy... celý příspěvek >
Odvoz zahradniho traktorku do servisu, 24.10.2014
Ahoj prave dumam jak co nejjednoduseji najet trakturkem na vozik, abych ho odvezl do servisu a nemusel si platit odvoz/dovoz z Mountfieldu. Najezdy bohuzel nemam a nechcou se mne kupovat. Nejaky napad? Byl bych moc vdecen. Diky
Upraveny teren a co jeste provest pred zimou, 14.10.2014
No to je trosku problem ta voda. To mate pravdu. Pri jarnim tani tece spadem dolu docela hodne vody. Mam domluvene chlapy, ze to prijdou s rotavatorem projet jeste ted a pripadne by se tam v patek nasadila jeste trava. Uvidim jake bude pocas a jak to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika