Příspěvky uživatele - 237.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ukáže mi někdo, jak se stříhají ovocné stromy?, 18.1.2015
Pane doktore, trošku jinak. Před lety se ke mně vloudil zeť, činžákový odchovanec a tak jsem mu svěřil řez ovocných stromů, sám už nemoha. Dal jsem mu literaturu a doporučil, ať to nějak opižlá. A připojil jsem útěchu: Příroda je mocná, ta si s tím... celý příspěvek >
Okurka Burpless tasty green, 23.12.2014 Obsahuje fotku
Ještě dodám v parném létě zálivka. A v tom neselektovaném houští objevím i okurek 50 cm.
Okurka Burpless tasty green, 23.12.2014
Pěstuji ji asi 3 roky v nevytápěném skleníku. Z předpěstovaných sazenic, 2 ks. U rostliny mám kolík a špagát na úchyty do vrvcholu skleníku. Navzdory radám nevyštipuji a nezkracuji boční výhony. Nevážím, ale odhaduji výnosnost na 5 kg/rostlina a... celý příspěvek >
Dřevěný soudek na slivovici - dozrání, 8.12.2014
Tož se přidám, ale snad trochu úsměvně. Můj tchán, už je na prvavdě Boží, každý rok pálil trnkovici a dával ji do letitého zaslivovicovaného soudku. Když ji stáhl, manželka (tchýně) vše zabavila a schovala. Tchán (těžký astmatik) občas žadonil:... celý příspěvek >
Ovčí hnůj, 22.11.2014
Pozor na hnůj od koho. Před dávnějšími léty jsem si dovezl ovčí hnůj od skorozemědělce a zas.al jsem si vinoihrad žahavou kopřivou. Tři roky jsem s ní bojoval.   I.
Šmouhy na jablkách, 10.11.2014
Mám poněkud obstarožní Metodiku ochrany zahradních plodin (r.1998). Nedám na ni dopustit, protože mně xkrát pomohla. Jsou v ní perfektní popisy poškození a příčin vč. řešení. Bohužel cca 60% přípravků už neexistuje, k naší škodě, ale lze vyhledat... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 7.11.2014
Česnek nezmrzne, spíš shnije (viz sezona před asi dvěma lety) Česnekovými debatami si vine názor, že se má sadit před zámrazem, ale bohužel jsem se nedopídil proč? Kamarádka sadí v půlce října a má ho výstavní. My jsme nasadili před dvěma... celý příspěvek >
Česnek v zemi?, 7.11.2014
Proč?
Co vaše réva? (2014), 26.9.2014
Portugal to v žádném případě není.. Portugal je moštová odrůda, dříve velmi zatracovaná, ale v poslední době je na výsluní a já osobně mu dávám přednost, pokud je dobře udělaný, před všemi červenými víny.   I.
Co vaše réva? (2014), 25.9.2014
Mám to samé nebo něco podobného. Cvičně tomu říkáme Otelo, ale to není, protože dle mého názoru Otelo je bílá odrůda. Vedu ji v dvojdrátí, nestříkám. Chuťově se to blíží k malinám, dužnina je kompaktní, slizovitá. Slupka není nakyslá nebo jsem to... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 25.9.2014
Bože, a proč neuvedete názvy těch nepraskavých zázraků?
Záchrana rajčat, 20.8.2014
Dle předpovědí počasí si myslím, že rajčatová sezona už má trošku na kahánku. Myslíte si, že má ještě cenu stříkat? Jenom se ptám.   I.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 17.8.2014
Máte někdo zkušenost se Zlatavou? Jsa zapomětliv, zakazoval jsem všem doma sbírat nedozrálá oranžová rajčata. Až při náhodné probírce osiv jsem přišel na to, že jsem zasadil i Zlatavu. Rodina ji nazavrhuje, ale myslím si, že jsou i lepší. Ačkoliv... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 17.8.2014
Na mletou papriku jsem vždy pěstoval "karkulku". Skvělá a parádně barví. Před 2 lety jsem to vzdal, protože na trhu dostanete bez práce tu samou kvalitu za pár korun s ohledem na množství spotřeby.   I.
Jaká rajčata na kečup, 17.8.2014
Opravdu jsou na kečup lepší masitá rajčata. Dáváme býčí srdce, Šejky, ale také Tornáda a Orfey. Děláme "sladký kečup" pro děti a pro nás odrostleljší ostrý a extra ostrý, Dle přídavku ostrých beraních rohů či feferonek.     Kečup... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika