Příspěvky uživatele - 123.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.6.2014
A jste si jist, že máte správně připojené hadice, mám srandovní podobnou zkušenost, po koupi a natěšený s průzračné vody jsem jen hleděl nešťastný a málem sem vracel kartušovku, pak jsem jsem hleděl ani nv jak se to stalo a měl jsem přehozenou zpětku... celý příspěvek >
Azuro 400 dokončení, 26.3.2014
Děkuji za reakci, původně jsem ještě nechtěl napouštět, ale budu je to logické a dno už je hotové (beton) 
Azuro 400 dokončení, 23.3.2014
Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli má někdo zkušenost z betonový obsypem u bazénu - kruh 3,6 (Azuro) pokud by jse dělal příkladně po 30cm či je nutné přitom bazén první napouštět nebo to konstrukce vydrží dodám jen (na plechu bude nopka a... celý příspěvek >
Z PE 40 na bazénovou hadici, 26.11.2013
To je to slovo co jsem hledal :D hadičník 5/4 x 32 děkuji, nicméně děkuji i předchozímu odkazu na gumex udělám to tak že koupím bazénovku 32mm a vyhnu se přechodkám protože cena za komplet propojení by byla celkem dost.
Z PE 40 na bazénovou hadici, 25.11.2013
Zdravím, dokázal by mi někdo poradit nejlevnější funkční řešení přechodu z PE 40 na bazénovou hadici nejlépe 32,už v těch spojkách tápu a nemůžu nic kloudného vymyslet děkuji. (bazén - poliš - filtrace)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika