Příspěvky uživatele - 3.169

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zpevněná plocha bez trávníku?, 22.3.2011
priyžove dlaždice 50 * 50 cm, ruzne tloustky, cena od 450 včetne dph vyborna zkusenost pod houpackou Martin
Borůvky kanadske plodnost, 18.8.2009
...ale na odrude prece vubec nezalezi.Lisi se jen chuti, velikosti plodu a dobou a delkou zrani, rest. sklizne.  Kupte si rostliny mnozene metodou in vitro  (jestli prodavac nevi nebo nezna tak je kupte jinde) dejte je na slunce... celý příspěvek >
Kanadská borůvka, 14.8.2009
asi jim dali zabat v ty prodejne a takto je potralili. Mimochodem kupte si aspon 3 ji¨ne odrudy Martin
Kanadská borůvka, 14.8.2009
hmm vicemene jste si odpovedela - zalevate zelezivo vodou a myslim ze rostlinky trpi (i kdyz ne dramaticky) nadbytkem zeleza => rostlina nekvete (nebo malo), neroste,  neprijima fosfor a u objevovat hnědočerné skvrny. - Takze prestat... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 14.8.2009
4 roky ale plodi takto od z te doby co jsem je koupil. Staci raselina na 7 rostlin 1m3  (ne mene), voda ze 40m2 strechechy (ninak uz vice vody nezalevam) a 2 krat do roka 1/2 kg rohoviny na boruvky a 1 ročne postrik zelezem na list klidne se... celý příspěvek >
Borůvky kanadske plodnost, 13.8.2009 Obsahuje fotku
Je to fakt hrozne s tou plodnosti... boruvky uz nikdo nechce jist ani deti od sousedu.
Bofix, 19.6.2009
hmm dekuji za odpoved- cekal jsem ji. Vypleji to rucne Martin
Bofix, 16.6.2009
dobry den je mozne pouzit Bofix na potlaceni plevele ve vysadbe skalniku? diky Martin
Pilatka svestkova, 15.6.2009
Miroslave, v jaké fazi "před květem" stříkate? Jak květy vypadají? Nerozvité?  předem děkuji za odpověd Martin
Okurky Saladin, 29.4.2009
Praha - holesovicka trznice - roubovane salatovky - 50 Kc - rajcata a papriky se daji sehnat za 12 Kc Martin
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 29.4.2009
mohu se zeptat? a ty zatravnovacky vyplnite taky tim kacirkem? plastovy nebo betonovy? to mi prijde jako dobry napad Martin
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 23.4.2009
Taky bych kacirekm rad vyresil - obcasne parkovaci misto a taky si nejsem jisty zda je to nejpepsi napad. U mne se jedna o polochu 5*5 m2. Premyslel jsem ze bych podklad slozil z (odspoda)  : 15-20 cm netrideneho sterku (0-40mm) ten se mi... celý příspěvek >
Renovace trávníku, 17.4.2009
Naprosto souhasim a dovolim si doplnit casovou narocnost pro 500m2 ktere jsme delal minuly tyden. Plocha byla již vyrondapovana. Den první: ukrajinec nakoleckoval 1,5 m3 pisku  a rozhazel je po plose - 4 hodiny kultivator 3 krat v... celý příspěvek >
Zkvalitnění trávníku, 17.4.2009
Já jsem koupil 15 kg pytel.
Výběr kvalitní travní směsi, 16.4.2009
No ja mam se zahradnictvim ADAM jinou zkusenost. Ano je pravda po telefonu se moc nechteli bavit o tom kterou smes a jake ma ktera vyhody, le to se da vycist z katalogu. Proste jsem si vybral, zavola ze si pro to jedu a jel jsem. Zaplaceno, vydano -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika