Příspěvky uživatele - 151.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrá skalice ano či ne?, 6.6.2014
Naprosto souhlasím s celým vašim příspěvkem. Již pátým rokem používám do bazénu jen modrou skalici (jednorázově) na začátku sezóny a voda je průzračná po celé 4 měsíce bez dalšího udržování. Dávkuju 3g na kubík vody.
Bazén bez filtrace - jak dlouho vydrží voda, 22.8.2012
Nám se filtrace po dvou měsících rozbila, tak jedeme už 20 dní bez ní a voda je paradoxně o hodně lepší, než s ní. Bazén máme plastový 350x90 a hodně tvrdou vodu. Přidávám jen jednou za měcíc 1 litr kyseliny solné a jednou za týden dvě deci... celý příspěvek >
Udírna, 21.5.2012 Obsahuje fotku
I já zdravím všechny udiče, taky bych se chtěl pochlubit svojí udírničkou, dostavěl jsem jí před měsícem a to je první "cvičné" zapálení zatím bez masa.Zdraví Jarda
Vinná réva neplodí, 16.6.2011
Děkuji vám za odpovědi.Na rostlině žádné květy nejsou, pouze vyrazí nové šlahouny(teď už asi 80 cm)  ale na květy rostlina prostě zapomíná.
Vinná réva neplodí, 15.6.2011
Jaká je to odrůda nevím, ale má to být stolní víno.S tím řezem také nevím jestli dělám dobře-mám kmínek a z něj dvě ramena asi 1 m, nechávám asi 6 pupenů.
Vinná réva neplodí, 11.6.2011
Mám 5 let starou vinnou révu, pne se po pergole, je na jižním svahu.Každý rok má téměř 1,5 m přírůstky, ale neplodí.Třetím rokem měla jeden hrozen, v dalších letech nic.Poradí někdo proč?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika