Příspěvky uživatele - 242.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo ví název květiny?, 31.5.2015
Hani, děkuji vám, zpočátku jsem na internetu nemohla najít ani přibližně podobný obrázek. Po vaší nápovědě jsem to našla i ve Wiki a věřím, že je to ono. ☺
Kdo ví název květiny?, 29.5.2015 Obsahuje fotku
Tuto květinu mám na zahradě dlouho, ale jméno neznám. Dávám k posouzení obrázek, který je aktuální. Kytka má květenství fialové, tmavě zelené matné listy na dlouhém řapíku. Listy jsou ve špičce oválné, srdcovité a se zoubky. Povrch je drsný a při... celý příspěvek >
Znáte někdo tuto květinu?, 9.6.2014
Ahoj Lído, jsem ráda za pohotovou pomoc, velmi děkuji a zdravím. Agnes
Znáte někdo tuto květinu?, 9.6.2014 Obsahuje fotku
Nejsem zahradnice, ale pamatuji si spoustu květin a jejich jmen, ale tuto jsem nikde neviděla s popisem, i když ji pěstuji spoustu let. Roste do výšky cca 70 cm, má tmavě zelené pilovité lístky a květní ůbory plné, téměř čistě bílé, velikost asi1,5... celý příspěvek >
Jméno květiny, 6.6.2014
No teda? Takové přirovnání jsem ještě neslyšela... Mně se líbí i plnokvěté devaterníky, asi to bude tím, že žádný jednoduchý nemám...
Jméno květiny, 6.6.2014
Tak a teď vidím, že jsem udělala hroznou chybu ve slově přikrýt, omlouvám se moc... Agnes
Jméno květiny, 6.6.2014
Ahoj Konvalinko, myslím, že to bude v tom promrznutí. Já žiju na jihu Moravy a tady byly předminulé zimy se zásobou sněhu, takže kytky byly pod závějemi asi chráněné, Minulá zima byla bez sněhu, ale zase velmi mírná, tak to devaterník přežil.... celý příspěvek >
Jméno květiny, 3.6.2014
Ahoj Kuky, také Vám děkuji za ochotu pomoci, snad už to nezapomenu... Agnes
Jméno květiny, 3.6.2014
Ahoj, Konvalinko, děkuji Vám, právě jsem se vrátila z netu se stejným poznatkem, ale dalo mi to zabrat. Mám tuto rostlinku 3 roky a už na dvou místech, protože docela ochotně zakořeňuje.  Agnes
Jméno květiny, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Pane Josefe, děkuji za příspěvek. Nyní jsem přidala ještě jeden obrázek, ale nevím jestli to pomůže. Že jsou květy malé jen asi dva cm jsem v popisu uvedla, že květina existuje ve více barevných variacích jsem nevěděla. Děkuji Agnes
Ornithogalum Dubium, 3.6.2014 Obsahuje fotku
Ornithogalum dubium jsem dostala loni v lednu. V té době krásně kvetlo na dvou stvolech a vydrželo asi měsíc. Po odkvětu jsem ho přestala zalévat a ono zatáhlo, listy i stonky po odkvětu uschly. Nechala jsem jej celé léto v tom květináči a začala... celý příspěvek >
Jméno květiny, 3.6.2014 Obsahuje fotku
potřebovala bych zjistit jméno této květiny. 
Mám tuto trvalku už několik let,, 1.6.2014
Lído, děkuji moc, nikde v obrázkách jsem to beze jména nemohla najít. Agnes
Mám tuto trvalku už několik let,, 1.6.2014 Obsahuje fotku
ale vůbec nevím jak se jmenuje. Poradíte mi? Děkuji... Agnes
Jaký je to strom?, 1.8.2013
Děkuji, připadalo mi to povědomé, je to tak. 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika